Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet replika ruhákat...

Nevenincs6969 kérdése:

Hol lehet replika ruhákat venni? Guess, Ralph Lauren stb.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek az egyszerű minták, de nem engedhetem meg hogy ennyit kiadjak. És nem flexelni szeretnék benne, csak egyszerűen tetszik. Webshopokat tudnátok küldeni?

2019. okt. 2. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én turkálóban találtam 2 eredeti (!) Ralph Lauren felsőt.

Szóval én első körben ott nézném meg, hiszen itt nagy eséllyel szerezhetsz eredeti kincseket a hazai árak töredékéért.

Saját tapasztalat alapján mondom, hogy a Guess táskákból az eredetik is gagyik. Nem ér ennyit.

2019. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ugyis latjak a hamis cuccokon hogy hamis es azzal magad cinkeled be
2019. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs penzed akkor fogadd el es vegyel olcso ruhakat.
2019. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ApollóniaBeni válasza:
29%

Nem tudok neked segíteni a replikával kapcsolatban,de semmi esetre sem "ciki" abban megjelenni ha nem teljesen gagyi utánzat.Bár gondolom a teljesen gagyit te sem szeretnéd meg venni. A másik meg hogy ha nincs pénzed és ilyen ruhát szeretnél akkor keresgélj tovább!

Mi az hogy fogadja el? Vegyen már fel azt ami neki tetszik!

2020. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PRINCE Gabor ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed akkor nincs. Hidd el hogy a H&M-ben ezerszer minőségibb/szebb ruhákat találsz annyi pénzből amiből megveszed a ruhákat. Én régen ott vásároltam amikor még nem engedhettem meg magamnak a márkát. És ne feledd, ha egy ruhán nem látszik a logó, az a legjobb, mert bàrmi lehet, ha szép akkor azt hiszik, hogy màrkás
2020. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!