Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudj_átok, hogy adott...

Honnan tudj_átok, hogy adott outletekben ha olcsóbb egy bizonyos ruha/kiegészítő az MENNYIVEL olcsóbb eredeti árához képest? Tehát, hogy megéri-e megvenni? Például Parndorfban.

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél van tüntetve a címkén az eredeti ára.

Onnantól kezdve már csak neked kell mérlegelni, hogy megéri-e. Ki lehet fogni nagyon jó akciókat is, de van olyan, hogy üres kézzel megy haza az ember.

Én pl egy 65 ezres csizmát vettem meg 20-ért. Nekem jó üzlet volt, valaki meg ki sem adna ennyit egy csizmára (még akkor sem ha le van árazva).

2019. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez Parndorfban volt ugye?


Akárhogy is, remek fogás volt!

2019. okt. 3. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

"Fél van tüntetve a címkén az eredeti ára. Onnantól kezdve már csak neked kell mérlegelni, hogy megéri-e."

Tipikus hibás gondolkodás. Ahhoz, hogy megállapítsam megéri-e nekem a termék a meghirdetett árát, teljesen felesleges az eredeti ár ismerete.

2019. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy a feltüntett ár alapján értékeld, hogy neked megfelel-e.

Lehet, hogy 600 ezerről van leárazva 20 ezerre, de cseszhetem, ha nekem nem tetszik vagy nincs 20 ezer forintom,ugyanakkor lehet, hogy kiadok valamiért 600k ha nagyon meg akarom venni. Egyébként meg az ember úgy nagyjából képben azzal, hogy egy bizonyos márka mennyibe kerül. (ha meg nincs akkor utánajár)

Szóval mindenkinek a pénztárcája és az ízlése szab határt.


A 20 ezres csizma épp Biatorbágyon volt.

De ugyanitt férjemnek 40 helyett 10-ért vettünk laptop táskát.

2019. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg ezért írtam, hogy ezen elv mentén az eredeti ár: lényegtelen!

Az csak azért van ott, hogy csőbe húzza az embereket, hogy futás, mert 50% az engedmény. Nem mellesleg azt sem tudod könnyedén ellenőrizni, hogy tényleg ennyi (volt-e) az eredeti ár és ha igen, akkor meddig. Ahogy mondani szokták, a kedvezményes ár definíciója: az eredeti ár, afölé meg írva egy nagyobb szám áthúzva...

2019. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az outletekben is általában ugyanazokat a márkákat veszem, van, hogy online nézek ki valamit és vagy ugyanazt, vagy nagyon hasonlót tudok venni valamelyik outletben. Cikkszám alapján érdemes keresgélni a neten, ha valaminek utána akarsz járni. Pl. tudom, hogy egy Ralph Lauren ing 120 EUR körül szokott lenni, Parndorfban találtam 29 EUR-ért, szóval jóval olcsóbb volt.
2019. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!