Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak meg itt rajtam kivul...

Vannak meg itt rajtam kivul olyan fiúk, akik “gyűjtik” az alsónadragokat?

Figyelt kérdés

Olyan 16-17 éves lehettem amikor el kezdtem “gyűjteni” őket, és azóta is tart. Mára már több száz darab van különböző markaktol.

Van meg rajtam kivul itt ilyen? Kort is írjatok.



2019. okt. 6. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is gyűjtöm a boxereket és a fecskéket, mondjuk nekem nincs több száz, csak kb. 40.


23/F

2019. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alsónadrágban nem látok fantáziát, annál inkább a cipőkben. Van már jó néhány de mindig újabb és újabb cipőket vennék. :D 29
2019. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtöm, már régóta. De nem csak márkáktól, hanem másoktól is csórok el. 16/F
2019. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is, egyszerűen oda vagyok értük! :D fecske, boxert, tapadós boxer, minden mennyiségben. Még csak olyan 70 db van, de gyűlik:D 22/f
2020. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is gyakran veszek újakat, de van egy határ. A régieket sokszor nem hordok, az újabbak jobban tetszenek. Mindennel együtt van kb 40.

33/F

2020. júl. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!