Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki már rendelt aboutyou-ról...

Aki már rendelt aboutyou-ról mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Azt küldték amit kértél? A méretezés milyen? Köszi
2019. okt. 6. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt küldték, amit kértem.

A méretezés márkától függ, nekem minden elég nagy lett, de ez általában máshol is próbléma nekem. Amúgy van mérettáblázat.

2019. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
A méretezés az nyilván márkától függ, egyébként hamar megjött a csomag, azt hoztak, amit vettem, és a visszaküldés is szuperkönnyű és egyszerű.
2019. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rendeltem egy bőrcsizmát 33 ezer ft-ért. Mikor megkaptam és kicsomagoltam, tapasztaltam hogy egy igénytelen, majdnem összedőlő dobozban és nem a csizma saját márkájú dobozába küldték. Így ha vége a szezonnak, el sem tudom szépen csomagolni, mint ahogy elszoktam a többi márkás bőr cipőmet. Ez a legkevesebb. A termék nem hogy hibás, hanem használt is volt. A bőr több helyen hibás, lerúgva, a gumi morzsolódott le, a bőrön olyan mély gyűrődések mint amilyenek a 2 éves cipőimen nincsenek. Természetesen egyből jeleztem a problémát, az elnézést kérés mellé kaptam egy 25%-os kuponkódot kárpótlásul. Mivel elfogytak a méretek, nagyon megörültem amikor ismét elérhető lett 1db a megfelelő számban, még egy esélyt adtam. Azáltal hogy több elektronikai készüléket is használok, több emailfiókot, egy másik fiókkal rendeltem meg az újat. A kuponkódot hiába szerettem volna felhasználni, nem engedte, csak a hiba üzenetek...( természetesen le is fotóztam, hogy bizonyítékként szolgáljon). Azonnal felhívtam a vevőszolgálatot ismét, azt az ígéretet kaptam, hogy semmi baj, majd visszautalják a kupon kód értékét. Miután kifizettem, átvettem a terméket, hozzá tenném, ezen is voltak esztétikai hibák. A rendelés átvétele után megint csak hívtam az ügyfélszolgálatot, amit ők kértek, hogy jelezzem ha kifizettem, átvettem hogy elindítsák a megígért kárpótlási kedvezmény értékének az utalását . Hosszas emailezgetés, többszöri telefonálgatás után, azzal takaróztak először, hogy másik email címmel vásároltam, hiába vagyok ugyan az a személy, nem kaphatom meg, annak ellenére hogy ezt senki nem jelezte, írta hogy ez probléma lehet. Ezt követően elismerték a tévedéseiket, de azt mondták mivel csere cipőről van szó, nem lehet. Óriási tévedés! Ez két különböző rendelés és mind a két termék ára a cég zsebébe. Továbbiakban újabb kódot ajánlottak, nyilvánvalóan soha többet nem vásárolok tőlük. Nem hagyom magam mégegyszer megvezetni. A felelőséget nem vállalta sem a tévedésekért sem a többszöri téves ígéreteiért. Véleményem szerint ez egy kókler weboldal, csapat. Senkinek nem ajánlom!!! Szerencsére van sok másik megbízható, tisztességes, szavahihető cég, webshop ahol lehet vásárolni.
2019. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!