Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok. Titeket nemzavar...

Fiúk, lányok. Titeket nemzavar ha bementek az iskolába mindenki egyforma?

Figyelt kérdés
nincs egyéniségük föleg a lányoknak. mindenki egyformán öltözik.mintha klonok lennének mindenki a divatot akarja követni cső gatya, mintás polo, sportcipöbe türt gatya , nagy táskáskák , télen meg ugyanaz a kabát.
2010. júl. 16. 02:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavar, mert nem így van.
2010. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

mindenki úgy öltözködik, ahogy neki tetszik. és mivel személy szerint utálom, ha beszólnak az öltözködésemre (elég divatos vagyok, kapom rendesen a "tucatcsajt"), nekem sincs semmi jogom megszólni másokat. oké, érdekel, ki miben van, de csak olyan szinten, pl. "Jé, dejó nyaklánca van XY-nak!" és mindenkinek van egyénisége, csak észre kell venni!=) ez néha könnyebb, néha nehezebb.

14/L

2010. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Én elég sűrűn bemegyek az iskolába, mert tanár vagyok. Ennélfogva kicsit másképp nézek a diákokra, és egyáltalán nem gondolom, hogy egyformák volnának. Igaz, én nem az öltözködésük alapján próbálom megítélni az egyéniségüket. :-)
2010. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

hát, de ez tényleg szar, én próbálom a mostani divatot túlozni, így nagyon durva

amúgy szerinted miben kéne lennünk?

2010. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
én művészeti szakközépbe járok, nálunk kevés egyforma ember van (: L/17
2010. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
89%
Én egy 19 éves fiu vagyok, hát szeretek öltözködni ezért kapok meleget/hideget, de a lányok viszajelzése nagyon pozitiv sőt még ők szoktak felkeresni, hogy mit ajálanék nekik! És szerintem mindenki más senkisem egyforma! És egy jó tanács nem kell tulozni az öltözködésel annak céljával, hogy mindenki felfigyelyen a bizonyos alanyra. Mindenki talája meg a saját stilusát, senkit sem kell utánozni mert csak ugy lehec önmagad!!!!
2010. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát nem tom más sulikba hogy van, de nálunk senki nem öltözik ugyanugy xD
2010. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. majmolják csak egymást. xD
2010. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
De ... zavar,ha valakit ugyanolyan pólóban látok ... akkor inkább kifordítom.xD
2010. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor mibe öltözzenek?
2010. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!