Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok. Titeket nemzavar...

Fiúk, lányok. Titeket nemzavar ha bementek az iskolába mindenki egyforma?

Figyelt kérdés
nincs egyéniségük föleg a lányoknak. mindenki egyformán öltözik.mintha klonok lennének mindenki a divatot akarja követni cső gatya, mintás polo, sportcipöbe türt gatya , nagy táskáskák , télen meg ugyanaz a kabát.
2010. júl. 16. 02:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Zsákba xD.
2010. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

én arra értem konkrétan hogy mindenki pld: csögatyába van mer ez a divat ez a menő még akkor is ha szarul áll neki vagy bejön a tornacsuka a divatba kivétel nélkül mindenk azt horgya söt a fiuk ami kisértetiesen hasonlit a nöire is pedig annyi más cipö van a világon...ez csak néhány plda a sok 100 közül..ahogy montam senkinek nincs egyénisége ha lenne akkor mindenki abba öltözik ami jol áll és nem éppenségel ami hu de nagy divat

am köszi a kommenteket

2010. júl. 16. 16:37
 13/15 anonim ***** válasza:
én egy elég kis városban élek szval itt nincsen más csak kínai és az emberek többsége csak ott vásárol szerencsére mi megengedhetjük magunknak a jó minőséget(zara.benetton.mexx.next) ezért sosem látom a másikon ugyanazt a ruhát .és a stílusom is teljesen más tőlük. engem nem zavar
2010. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Még egy ugyanilyen hülye nincs az iskolában mint én. :) Nagy táskákért és az egyenes szárú nadrágért én is odavagyok, de van egy trapéznadrágom is, szerintem jó :D

Balett vagy tornacipőt hordok, mert tetszik. :D

Nadrágra sokszor szoknyát, kendőt húzok, van, hogy egyszerre több felsőt(pólóra topp) veszek fel, húzok a karomra ujjatlan és kézfej nélküli kesztyűket(én is varrtam már). A hajam az kontyba van általában(nem hordom kiengedve, hullik). Szeretem az ilyen etnó, indiai mintás és a turkálós ruhákat is. Szeretek varrni. :) :D

Mindenesetre változatosan meg (kivülállók szerint) "hülyén, furán" öltözök. :D

Én szeretem, olyan színes. :)

2010. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem ez nem zavart, az, hogy ostoba gyökerek, sokkal rosszabb.

Hála az égnek már elballagtam.

A divat pedig úgyis midenkit úgy öltöztet, ahogy akar, én is követem nagy vonalakban.

2010. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!