Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok most hogy lehűlt a...

Csajok most hogy lehűlt a levegő vesztek már fel csizmát?

Figyelt kérdés
Szeretném már fevenni (magasszárú) de félek megbámulnának.

2019. okt. 9. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bokacsizmát hordok most, de láttam már magasszárú csizmát is másokon. Mondjuk napközben nálunk tök jó idő volt, szerintem még meleg a hosszú szárú csizma.
2019. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bokacsizmát.
2019. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, veszek. Magasszárút is, de nem béleltet.
2019. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ma nem sikerült vele tuloltoznom, de az elmúlt hétben azt hordtam közép vastag harisnyával.

(mellé ma a trikó kombó inkább kirívó volt xd)

2019. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kedd óta a téli csizmámat hordom, mert a másik már túl vékony. Nálunk a suliban nagyon sokan téliben vannak már.
2019. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, de egyébként olykor még nyáron sem zavartatom magam szellősebb darabokban, ha tudom, hogy aznap sok légkondis, hűvös helyen kell megfordulnom, vagy illik a szettemhez. 😅

Biztos, hogy nem fognak megbámulni. Amúgy miért tennék? Gondolom nem neccharisnyát és bikinifelsőt akarsz húzni hozzá.

Akkor ezzel semmi baj, minden 2. ember csizmát visel ősszel egyébként, és már nincs 30 fok.

2019. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Írhattok, ha van még itt olyan aki már csizmában jár.

Kicsit félve ugyan, de ma felvettem, és sokan meg is bámultak :(

2019. okt. 10. 14:31
 8/13 anonim ***** válasza:
A héten valamelyik nap 5 fok volt, persze, hogy elővettem a csizmám. Mondjuk a magas szárút még nem, de a bokacsizmákat igen. Nézzenek, ha akarnak, az ő lábuk fagy le a tornacipőben, nem az enyém.
2019. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallva tegnap kicsit fura volt az előttem télkkabátban-térdig érő csizmaban sétáló lány, miközben én a napom farmerdzsekiben izzadtam, de lehet hogy korán indult otthonról, és akkor még hideg van.

A bélelt csizmát én túlzasnak érezném, de ha fázol, aszerint öltözz, ne azt nézd, hogy ki mit gondolhat.

2019. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Végre valaki gondol arra hogy valószínűleg a reggeli hideg miatt van valakin csizma, és nem pedig hülyének nézi :)
2019. okt. 10. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!