Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannban visszaveszik egy...

Deichmannban visszaveszik egy év után a csizmát, ha több helyen is levált róla a bőr?

Figyelt kérdés
Így elég csúnyán néz ki, hogy “foltokban” hiányzik róla a bőrfelület.

2019. okt. 7. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kétlem, hogy ennyi idő után bármit is csinálnának vele. Szerintem 1év garancia nincs hozzá, azt mondanák, hogy te hordtad helytelenül nem pedig azt, hogy hibás a darab. Ráadásul valaki tényleg ennyi idő alatt széthord egy cipőt, szóval nem tudhatják ők sem. Még a tavalyi szezonban kellett volna vissza vinned :/
2019. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg 2ev garancia van a cipőre, de ez csak akkor érvényes ha te saját pénzeden elküldöd bevizsgaltatni. Ha kiderul a gyártási hiba akkor a vizsgalat díját vissza kapod és cserélik a cipőt. Amugy a normál garancia csak 6 hónap. Szóval vissza viheted de ez a menete. Én is így jártam.
2019. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!