Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsot mennyi...

Acélbetétes bakancsot mennyi idő alatt tudok betörni?

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja hogy egy hosszú folyamat, csak azt nem tudom mennyire

2019. okt. 10. 06:22
 1/10 anonim válasza:
0%
Majd kiderül. Minek gondolkozol ilyen dolgokon? Hordjad aztán kész.
2019. okt. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha azt írom, hogy 1 hét ha mindennap hordod akkor boldog leszel?
2019. okt. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért gondolkozok ilyenen, mert talán még kényelmetlen? De ha csak ennyire bunkón tudsz válaszolni akkor ne is írd le, köszi XD
2019. okt. 10. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:

2-3 hét mire teljesen kényelmes lesz.

Első körben érdemes egy jó szilikonos talpbetétet venni, és felkészülni nagy mennyiségű ragtapasszal, a nagyobb, méretre vagható lapokból. Egy hét múlva mar nem olyan vészes, de addig lesg egy-két vízhólyagod.

2019. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régen pár órára krumplit raktak a betöretlen cipőkbe, ez betörte a cipőt helyetted, nem tudom munkás bakancson is működik-e.
2019. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Steel elég vastag bőrből van, bár ettől függetlenül a kivitezés sajnos nem a legjobb. Az vastagsága miatt eleinte elég nehéz ügy lesz :D Ám viszonylag hamar megadja magát, lépni benne egész könnyű, mert eléggé feláll az orra.
2019. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pár hét szerintem.
2019. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Tipikus 12 éves divatbakancsos rocker gyökér.
2019. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tipikus olyan ember, akinek nincs élete és másokéval akar foglalkozni.
2019. okt. 14. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én bakancsom már több, mint öt éve megvan, és sosem értettem ezt a betörés dolgot, amivel mindenki riogatott.


Egyszer se törte még fel a lábamat, amikor először volt rajtam, akkor is kényelmes volt, pedig hosszabb útra mentem gyalog. De hozzáteszem, hogy mindig dupla zoknit veszek fel hozzá, szóval lehet, hogy a plusz szigetelés miatt nem volt gond.

2019. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!