Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alakú/formájú szemüvege...

Milyen alakú/formájú szemüveget csináltassak?

Figyelt kérdés

Szóval új dioptriás szemüveget kell csináltatnom és szeretnék végre egy kicsit divatosabban, normálisabb szemüveget csináltatni. Az ár annyira nem érdekel, rég óta keresgélek és járkálok ide oda de nem nagyon találtam és nem is tudom mi illene hozzám és mi lenne olyan szép rajtam :)

Feketét szeretnék mindenképpen és műanyagot ennyi az alap. Meg viszonylag hülye a méretem mert kicsi a fejem (férfi keret kell egyébként) és emiatt is nehézkes ha tetszene valami.

Néztem videókat hogyan kell megtalálni a nekem való keretet de ez lehetetlen :D Nem tudom milyen alakú a fejem ez annyira nonszensz xd Elvileg Ovális ha jól mértem de nekem mindenkinek egyforma :D Videóban volt vagy 5 ember de nekem mind egyforma :D nem tudom.

Mit tanácsoltok? Budapesti vagyok esetleg valami optikát is szívesen vennék :)



2019. okt. 10. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Arc nélkül kegyetlenül nehéz megmondani:D

Azt javaslom, nézz körbe több helyen, kérd ki az optikában dolgozók véleményét, próbálj fel több keretet, készíts képet, aztán ha tetszik, kérd meg, hogy írják fel a szemüveg kódját neked, hogy később vissza tudja menni érte. Általában a kerek szemüvegek kisebbek szélességben, viszont az arcformától is sok minden függ, plusz a szemöldök ívéhez is jó, ha passzol a keret.

Amit én tennék: westend, van benne ofotért, vision express, indie eyeland optika, optic world, meg még egy-kettőt tudok, aminek a nevét nem ismerem, járd őket körbe, nézz szét, próbálgass, fotózz:)

2019. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helyes, igeen!


Optikus vagy olyan ember véleményét kérdi ki, aki akkor lát először.

Ismerős arcok eléggé határozottan élnek bennünk, és így nem látunk mást, csak ami a múltból megragadt.

Ismeretlenül viszont a spontán látvány az, ami tisztább, előzményektől mentes véleményt ad.

2019. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pápaszem optika

Nagyon profik, és megtalálják számodra a legjobb keretet. Én 100%-osan megbízók bennük, ami nagy szó, mert főleg pár éve még gyűlöltem szemüveges lenni.

2019. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!