Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tartson ki minél tovább...

Hogy tartson ki minél tovább egy magasszárú műbőr cipő?

Figyelt kérdés
Mire érdemes figyelni az alapvető odafigyelésen kívül? Pl nem erőltetve veszem le (fűzős és oldalcipzáros is egyébként). Van-e bármi praktika, mire érdemes még odafigyelni? (Tudom pl cipőbox nyilván nem kell, mert nem bőr).

2019. okt. 13. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Sokszor attól is mennyire finom anyagból van a műbőr. Van pl egy 6 éves kínai műbőr csizmás, bent áll a cipősszekrényben, semmi baja a műbőrnek, de a 3 napos Tom Taylor-os már első nap mekarcolódott oldalt, hiába figyeltem rá.
2019. okt. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*műbőr csizmám

Első vagyok. Azt elfelejtettem, hogyha fekete vagy barna akkor ápolhatod cipőbox-al ugyanúgy a műbőrt is. Nem lesz tőle baja.

2019. okt. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :) Barna egyébként, olyan mogyoróbarna körülbelül.

Most meg észrevettem, hogy egy nagyon pici részen mintha szürkés lenne (csak az egyiken)... A külső oldalán van egy díszcipzár, amit picit le lehet cipzározni közte még műbőr van, így "tágabb lesz", és a műbőr darab cipzár alatti szélénél... Ezen kívül nincs baja.

2019. okt. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!