Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen (kép) stílusú öltözkö...

Az ilyen (kép) stílusú öltözködés hány éves korosztályra jellemző?

Figyelt kérdés

[link]


(bocsi, rendes fotót nem találtam :D)


Ha másodéves egyetemista létemre így öltöznék, az béna lenne?


2010. júl. 16. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16.14es vagyok és szerintem oks egy buliba 2. éves egyetemista létedre,ha megy az alakodhoz,de remélem nem az órákra szeretnél így bemenni.
2010. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jaj, ez a kép csak magát a stílust szemlélteti, de mindjárt keresek valami jobbat akkor :S
2010. júl. 16. 17:03
 13/17 anonim ***** válasza:
jajj ne már épp most hallgatom a paramore zenekar számait + videoklip, a csaj 21 (asszem) és ő is tök tini cuccokban jár, szerintem nagyszerű
2010. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megállja a helyét! Amerikai egyetemistákkal tanulok most együtt külföldön és 70% így öltözik. Onnan lehet megkülönböztetni őket a "kamaszoktól", hogy tiszták és igényesek a ruháik, nem veszik fel piszkosan és gyűrötten, ahogy a felnőtt:) emberek:)))
2010. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi :)


(Képet sajna nem találtam)

2010. júl. 16. 22:46
 16/17 anonim ***** válasza:
simán öltözködhetsz így, még az egyetemről se fognak kinézni. (legfeljebb ha orvosi vagy jogi karra jársz)
2010. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szntem m1 h hány éves vki ehhez a gönchöz, csak legyen sovány. Lapos has, keskeny csípő, csini popsi.... olyan Barbie szerű.....:P
2010. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!