Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nevetségesnek találjátok, ha...

Nevetségesnek találjátok, ha egy férfin rózsaszín ing van?

Figyelt kérdés

... esetleg rózsaszín/fehér alapon szokatlan mintákkal?


Ilyenekre gondolok:


[link]


[link]



[link]



2019. okt. 16. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem az
2019. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki
2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, neked ízlésficamod van? Miért kellenek a felsőre a pöttyök és a minták? A sima, natúr felső neked miért nem elég? Tudod, a kevesebb néha több.
2019. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, nagyon tetszik. Az összes linkelt jó, főleg a három mintás. Mindegyik stílusos darab, nagyon jó választások. Nem csak basic darabokban lehet rohangálni.
2019. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Anyagilag megengedhetem maganak ezeket az ingeket, de a munkám miatt viszonylag sok "prolival" találkozom, és nem akarok a gúnyolódások céltáblája lenni - ezért a kérdés. Mi a közízlés e téren? Az egyszínű ill. kockás, csíkos ingeket baromira unalmasnak találom. Kell valami, ami feldobja az egészet: ez nyilván a szín és a mintázat lehet. Persze nem akarok piperkőc se lenni, fontos az arányérzék.
2019. okt. 16. 22:17
 16/23 anonim ***** válasza:
Ú, a harmadikat imádom! Végre nem egy unalmas, három mérettel nagyobb gyűrött fehér inget viselő pasi. Csak így tovább kérdező! ;)
2019. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj magadnak oltozol,ami tetszik azt vedd meg ,ne hagyd magad befolyasolni
2019. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Nincs vele semmi gond a stílusodat képviseli és legalább nem vagy szürke egyhangú mint a többi férfi aki csak a “megszokott” ruhákat meri felvenni.


És hogy nőies e?

A kislányok acélbetétes bakancs viselete mennyire nőies..?


Íne pár próbálkozó:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekel az inge színe. Ha jól néz ki mindenben jol fog kinézni nekem, ezen nincs mit ragozni
2019. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy férfi ing nőies, akármilyen színű? A nők tudtommal nem hordanak inget.
2019. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!