Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a műszőrme...

Mit gondoltok a műszőrme kabátról?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Letépném a viselőjéről, hiába nem igazi szőrme, de azt juttatja eszembe, plusz minek utánozni... Ez.
2019. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

semmit.

mondjuk az igaz, hogy férfi vagyok.

2019. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2-es válaszoló!

Ez aranyos volt...

2019. okt. 23. 00:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a fazon, szín akkor tetszik.
2019. okt. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Soha nem láttam semmilyen mű vagy igazi szőrme kabátot, amire azt mondtam volna hogy jó.

Igaz férfi vagyok.

2019. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan nőt akinek jól állt volna. Ha egy vékonyabb nő veszi fel, akkor kb elveszik benne. Ha egy kicsit nagyobb darab (nem is kövér csak pl széles a válla, vagy van rajta +5 kiló vagy magasabb az átlagnál) akkor úgy néz ki benne mint egy debella pedig alapvetően csinos nőkről van szó.
2019. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

most rendes műszörmére gondolsz, vagy a newyorkerben látott szőrös pulcsira? mert hiába írták rá arra is, hogy műszörme kabát, és adják kétszer olyan drágán, az még egy szőrös pulcsi marad...

egy szép, igényesen kivitelezett műszőrme kabát szerintem nagon elegáns, ha az ember tudja mivel és hova viselni. mondjuk a színházba az estélyi ruhájával. a kínaiban vett nevetséges, bár az megint nem műszörme, hanem szőrös.

a szőrös pulcsit is szeretem, de az inkább cuki, és elég kötetlen, minden alkatnak jól áll.

2019. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

btw, egyes, imádom az ilyen agresszív kis hlyegyerekeket, miattatok röhögik az összes környezetvédő mozgalmat (még a hasznosakat is) kifele... többet árt a léted, mint használ.


mondjuk úgy őrjöngsz ahogy akarsz, de ha megtéped az én gyönyörű, harmincezres kabátomat, bevasalom rajtad a számlát, ne aggódj :)

2019. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem látom értelmét. Nem ver át senkit, a minősége pedig alatta marad az igazinak.
2019. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint olyan kabátról amit egészében műszőrme fed? Vagy csak a gallérját? Mert a gallérral semmi bajom. de az egészet befedő műszőrmét nem értem. Az igazi szőrmét se, hozzáteszem. Télen vizes, lucskos lesz és undorító. Nem hiszem hogy sokkal melegebb mint akármelyik másik kabát.
2019. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!