Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mell+vékony alkat milyen...

Nagy mell+vékony alkat milyen ruhákat tudnék hordani ami előnyös?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves lány vagyok, és hát nem egy nagy darab (159 cm, 52 kg) viszint a melleim már-már aránytalanul nagyok a testemhez képest. Azt észrevettem hogy a bő ruhák nem állnak jól rajtam,viszont fogalmam sincs mi az ami igazán jól állna nekem. A derekam is kicsi, 60-62 cm körül mozog. A fenekem nem valami nagy, átlagosnak mondható a mérete. Ha ez számít valamit, barna hullámos/göndör félhosszú hajam van. Milyen ruhák állnanak jól nekem szerintetek ilyen testalkathoz? Köszönök minden választ
2019. okt. 23. 00:28
 1/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
27%

Szerintem bármilyen <3


Ha a melleidet érzed aránytalannak, akkor kerüld azokat a darabokat, amik kiemelik, főleg a melltartók terén. A titok abban van, hogy a vékony alakodat kell nagyobbnak láttatni, tehát pl. deréktájon legyél világosabb színű, mellnél sötét. Az öv szintén az alsó részed emeli ki, esetleg egy kiskabát, ami arányosítja a felsőtested.


De pasiként én jobban örülnék ha pont az ellenkezőjét tennéd és testhezálló ruhában feszítenél mély dekoltázzsal, oush-up melltartóval :D

2019. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Kár, hogy 18 évesen, lány létedre ezen a szinten vagy.

Komolyan, a mai lányokkal az anyjuk nem foglalkozik? 18 évesen már kiforrott stílusodnak kéne, hogy legyen.


Na, akkor segítek: pl. testhez simuló ruhák, farmer hozzá testhez simulós felső..stb. De miért esik nehezedre elmenni egy butikba és ruhákat felpróbálni?


Nem mondták még, hogy azt hangsúlyozd ki, amiben jó vagy?


Bocsi, hogy ilyen hangvételben írtam, egyébként nő vagyok, de elborzadok azon, hogy egy 18 éves ilyen életképtelen lenne.

2019. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján jó alakod van, szinte bármit felvehetsz. Ha a melled nagysága zavar akkor felülre sötétebbet vegyél pl. fekete póló fehér farmer neked tökéletes lehet.
2019. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Azt hordd ami szerinted jól áll, és jól érzed magad benne.

"De pasiként én jobban örülnék ha pont az ellenkezőjét tennéd és testhezálló ruhában feszítenél mély dekoltázzsal, oush-up melltartóval :D" Igen, ezt szerintem egy nőnemű egyénnek se jutott eszébe hogy (főleg itt) abban örülnének ha egy szál p.nciban állna eléjük a nő:)

"18 évesen már kiforrott stílusodnak kéne, hogy legyen"

Ez szerintem azért erős kicsit, mert a nők 85%-nak nincs saját stílusa. Megveszik a divatterméket, és azt hordják, ez pedig nem stílus csak majmolás.

2019. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!