Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alkattal milyen típusú...

Ilyen alkattal milyen típusú ruhákat hordjak, ami előnyös lenne? 18/L Többi lent👇🏻

Figyelt kérdés
Magas vagyok, 175 cm körül, és vékony, kb 56 kg. Tudom hogy a modelleknek van ilyen alkatuk és mindenki azt mondja hogy ugyan, rajtam minden jól áll, de szerintem ez egyáltalán nem igaz. A baj azzal van, hogy eléggé lapos vagyok mellben és fenékben is, nincs túl nőies alakom. Milyen ruhákat kéne vennem amik nem vékonyítanak tovább és kicsit nőiesítik az alakomat hogy ne úgy nézzek ki mint egy fiú? És magas lányok, hol vesztek olyan nadrágot ami nem a bokátokat súrolja? 🙄😃 Előre is köszönöm a segítséget.

2019. jan. 31. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló helyzetben vagyok, 170cm körül, 45kg alatt. (14/L) Szerintem a szoknyák kifejezetten jól állnak, bár én inkább nadrág-párti vagyok. Már megszoktam magam, de azért vannak dolgok, amikkel esetleg optikailag kerekítheted "magad". Pl.: a keresztbecsíkos felsők, nadrág esetén a kisebb zsebek kerekíthetnek, illetve vannak olyan nadrágok, amiknél a nadrág színétől eltérő színűek a farzsebek. Ez sem dizájn igazából, hanem egy trükk. Aztán ott vannak a push-up cuccok. Nadrág, melltartó egyaránt. Ha NEM akarsz olyan vékonynak tűnni, hordhatsz kevésbé testhez simuló farmert, vannak kifejezetten ilyen kicsit elálló darabok - de szerintem ez nEm nőies és általában ezeknek még rövidebb a száruk direkt. Vékonynak lenni jó, pláne ha szépen vagy vékony és nem csak csont és bőr, mint én. A NewYorker-ben egyébként egy csomó féle nadrág van, én mindig ott találtam meg a megfelelőt. Vannak még az egyberuhák,(bár ez így télen nem aktuális) amik nagyon jól mutatnak ilyen alkatú lányokon. Tudom, magas vagy, de ennek ellenére is nyugodtan hordhatsz kisebb magassarkút, mert az is egy fokkal nőiesít, a járásod is sokkal nőiesebb lesz tőle! (oké, lehet ez full felesleges volt, mert azt hordasz :D ) Hosszú pólókat ne nagyon hordj, ha az a cél, amit írtál, mert még laposabbnak fogsz tűnni. Lehet, sok olyat írtam, ami haszontalan, de remélem tudtam segíteni.
2019. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen alkatom van, 183 cm vagyok. Habár én nadrág és fehérnemű kivételével kb csak férfi ruhát hordok, szóval neked azt javaslom amit én kerülök 😂


Nadrágot a H&M-ben vagy C&A-ban szoktam venni. Van egy jó hosszú nacim ami Levi's, sajnos utóbbinak az ára nekem nem épp alacsony, viszont amikor benézek kb mindig látok valamit ami jó szóval ha neked nagyobb a kereted, nagyon tudom ajánlani.

Ha kevésbé vékonynak akarsz tűnni, boyfriend vagy girlfriend fazont nézz, igaz ezek általában kevésbé nőiesek.

Magas derekú gatyában vékonyabbnak hat a derekad, felvehetsz hozzá pl egy rövidebb pólót/pulcsit ami kicsit bővebb.


Szoknyákból próbálj olyat amelyik rakott vagy pörgős szabású, mint pl ez

[link]


Kabátok/dzsekik amik egy kicsit hosszúak és öv van a derekukon mindenkin csinosak, kiemelik a csípődet is. pl ez

[link]


Kiegészítők is nagyon sokat tudnak segíteni, pl nagyobb vagy feltűnő nyaklánc/fülbevaló, egy sál valami nőies mintával.


Ennél több tipp most nem jut eszembe, remélem segítettem!

2019. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!