Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Humanába szeretnék menni de...

Humanába szeretnék menni de nem tudom megéri e. Szerintetek? Több lent

Figyelt kérdés
Szoval én egy 80-as évek beli deszkázós, lazább stílust szeretnék kialakítani. Ez tetszik viszont a baráti társaságom stílusa nagyon messze áll ettől. Amennyire tudtam utánna néztem de mindenhol amerikai turikat írtak amivel nem mentem sokra.. Magyarországon csak a Humanát találtam szóval akinek hasonló stílusa van mint nekem szokott humanába járni? És nekem van értelme elmenni? Azt tudom hogy vannak ezek a 700 forintos napok ami nagyon jol hangzik.

2019. okt. 25. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Még 200 forintos napok is vannak. Én néha beszoktam menni és 80-90-es évek ruhái vannak. Nagy részük ízléstelen és visszataszító, de ha kitartó vagy igazi kincseket találhatsz, pár 100 forintért, ebben a stílusban. Én nem vagyok elvont stílusú, ezért eddig még nem vettem ott semmit, de a leírtak alapján, szerintem meg kéne nézned, hátha találsz valami jót. Én a Bikás parki és érdi Humanába szoktam menni (szerintem az érdi jobban passzol a 80-as évekhez).
2019. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én néha bekukkantok, mert sok olyan ruha van ami máshol pl hada nincs. Pl vettem kabátot már a legdragabb napon ami anno 1200 Ft volt. Új újszerű állapotút. Farmert szintén. Ilyen cuccokat ennyiért még kilosban se lehet venni. Pólót nem vennék ott, se más könnyű cuccot.

Amúgy sok retro cucc van itt. Susogos melegítő pl. Sport mezek ilyesmik.

2019. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek alapján biztosan megéri benéznem :)
2019. okt. 27. 22:07
 4/4 anonim válasza:
Hát én még csak a egy ben voltam (Dohány utca) azt nem annyira ajánlom. Nem olyanok voltak a cuccok amilyenre számítottam, és tök büdi is volt:(
2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!