Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hűvösebb időben ti szoktatok...

Hűvösebb időben ti szoktatok trikót venni a póló alá?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 14:15
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
Nem, ha hideg van akkor a pólóra veszek rá valamit.
2019. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen. Amúgy is fázós vagy és reggelente kell várnom a vasútállomáson, a MÁV meg szeret vicceskedni. Ilyenkor majd megfagyok.

18l

2019. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Trikót nem mert macerás betűrögetni, spagettipántos body-t hordok, nem látszik a ruhák alatt és egész jól melegít.
2019. okt. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a hétköznapokra nem nagyon veszek fel trikót még télen sem, mert alapvetően autóval közlekedem, tehát nem indokolt, hogy aláöltözzek. De amikor tömegközlekedéssel jártam, akkor sem vettem fel. Sosem voltam nagyon fázós típus.


Viszont, ha kimennék a szabadba fél napra a tél közepén, akkor trikó helyett sí aláöltöző. Azért van az a helyzet, amikor már indokolt rendesen aláöltözni, és elengedni a vagizást, meg hogy ilyeneket csak gyerekekre adnak.

2019. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!