Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben elfogadják így is a...

H&M-ben elfogadják így is a nadrágot ha ki akarom cserélni?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam egy nadrágot, de kicsit nagy, és nem is tudnám hova felvenni szóval visszavinném kicseréltetni,

1. Más nadrágra is ki lehet cserélni vagy csak ugyan arra a fajtára és más méretre?

2. Ha nincs rajta a cimke mivel letéptem, viszont még megvan akkor is ki lehet cserélni ha csak úgy oda adjuk a blokkal együtt?



2019. okt. 28. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Másra is ki lehet cserélni, sőt 30 napon belül a pénzt is visszakaphatod.

Elég ha megvan a címke.

2019. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a blokk és a belevarrt cimke legyen benne!

Ezek nélkül nem veszik vissza.

Már estem ebbe a hibàba hogy gondoltam úgy is jó a nadrág, és kivágtam a belsejében lévő cimkét hogy ne bökjön majd. Aztán boltba mondtàk hogy így nem veszik vissza.

2019. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 30 napos pénzvisszafizetés hülyeség, a jogszabály szerint az eladó nem köteles pénzt visszaadni, cserélni vagy levásárlást engedni ha személyesen boltban volt vásárolva a termék. Természetesen elektronikai cuccokra lehet mást mond de ruhákra ez a szabály, ruhaboltban dolgozom, ki van nyomtatva ha a kedves vásárló verné az asztalt hogy márpedig ő pénzt akar.

MINDEN x napig visszaadjuk/cseréljük/levásárolhatod kizárólag a bolt méltányosságán múlik, mi pl nem adunk vissza pénzt (kivéve persze ha hibás a cucc de ez már más kategória) mert ott helyben fel lehet próbálni, ha a vevő meggondolja magát később az az ő baja.

Persze a legtöbb boltban a csere nem gond, de eltérő mit engednek, a más méretre csere szokott menni, vagy levásárolhatod.

Ezt is bolt válogatja, van ahol rajta kell lenni a bolti címkének, van ahol elég ha a gyári belevarrt címke megvan és nem volt kimosva/hordva (huzamosabb ideig, az hogy otthon felpróbálod és vagy benne 10 percet nem számít hordásnak)

2019. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!