Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, férfiakon a piros/vörö...

Lányok, férfiakon a piros/vörös ruha hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen ruhánál? Póló, ing, pulcsi, kabát?


Több pszichológiai kutatás is azt bizonyítja hogy a nők vonzóbbnak találják azokat a férfiakat akik valamilyen vörös ruhadarabot hordtak...



2019. okt. 28. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én inkább tesztelném a reakciójukat piros/vörös ruha nélkül, vagy egyáltalán nélkül.
2019. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem a piros színt.
2019. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, szerintem inkább a nőkön vonzóbb a piros ruha, mint a pasikon.

Még pólóként jól néz ki a férfiakon a piros, de ingben/kabátban már az túl sok/ erős lenne (nekem).

2019. okt. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik sportos ruhában, piros - Fekete kombó egy pasin
2019. okt. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Imádom a vörös színt, de csak magamon.

Kövezzetek meg, de férfin nekem riasztó. Én a lágyabb színeket kedvelem a férfiakon, vagy a feketét és fehéret. De a rikító színnekkel is így vagyok. A rikító sárga, nagyon élénk vibráló kék, neonnarancs.

2019. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2019. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire piros az a piros, milyen ruhadarab, vagy mihez veszi fel. Mert tud kinézni mulatósan, tud kinézni diszkóban "alfahímes" hódítósan, meg tud kinézni normálisan is, az összképet tekintve.
2019. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
A piros kabát nem jön be egy férfin. Viszont egy fehér sportcipő, farmerrel és piros pólóval telitalálat szerintem. A férjem szokott így öltözni, remekül megy a piros szín a fehér bőréhez és világos hajához. Van piros inge is, de azt csak akkor veszi fel, ha valamilyen társasági eseményre össze akarunk öltözni. A pólója és az inge élénkpiros. Van egy bordó inge is, azt gyakran hordja. Nincs vele bajom, nekem tetszik, de kinek mi. Ha nem tetszene, akkor se korlátoznám abban hogy milyen színeket hordhat. Rengeteg színes inge van, mert unalmasnak tartja ha az irodában mindig fehéret viselne. Van olyan szín ami nekem nem tetszik úgy egyáltalán, rajta még kevésbé, ettől még hordhatja.
2019. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden :D egy teljesen piros outfit már gáz, de egy sötétvörös(?) ing, fekete farmerrel szerintem elég szexi :D egy piros hosszabb póló, szakadt farmerral vagy egy nagyobb piros kapucnis pulcsi, mindegy mivel *-*
2019. okt. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem a pirosat, bár páromnak van piros pólója és neki jól áll, de egyenként nem indít be. Hófehér annál inkább
2019. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!