Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, autóvezetéshez felvenn...

Lányok, autóvezetéshez felvennétek ilyen kesztyűt? Vagy viselitek is? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 30. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem lány vagyok, de kesztyűt kizárólag télen hordok vezetéshez, amíg fel nem melegszik a kocsi :D Nem kényelmes kesztyűben vezetni, és nem is túl praktikus, mert amúgy mi szükség lenne pl. egy ilyen kiegészítőre?
2019. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 subrette ***** válasza:
100%
Ha fázik a kezem és a kesztyű nem csúszik a kormányon, akkor felvenném. Míg be nem melegszik az autó. Remélem a következő autóiakban lesz fűthető ülés és kormány.
2019. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy mint kiegészítőt ami jól néz ki.
2019. okt. 30. 08:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítőt, ami jól néz ki.


Ezeknek a kesztyűknek nincs ma funkciója, bár szereti több cikk is megmagyarázni, hogy miért jó, de a menőségi meg retro faktoron kívül semmi haszna, tényleg csak egy magadra rakott kiegészítő.


Amikor régen csúszósabb, tömör anyagból, vagy lakkozott fából készültek a kormányok, akkor jól tudott jönni, pláne versenyzéskor. A mai kormányok sokkal másabbak, ha neked csúszik a kezed alatt a kormány, akkor vagy szét van kopva vázig, vagy túl lazán fogod.


Tehát ez a kesztyű jól mutat, ha kiszállsz egy régi Porschéból, de inkább kicsit már gáz, ha egy C Corsából.


Kicsit versenyzéshez, régi időkhöz kötött dolog ez a kesztyű, és egy átlag vezetési stílus mellé felvenni, hát nem tudom. Én elég sokat vezetek, mert ez a munkám, és egyáltalán nem éreztem még soha igényét arra, hogy kelljen egy ilyen kesztyű.


Kiegészítőnek meg gáz, ez nem egy fülbevaló.

2019. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. okt. 30. 08:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: na igen, már én érezném kellemetlenül magamat, ha kesztyűvel kiszállnék egy Ignisből, ami nem téli kesztyű :D
2019. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van olyan autó amiben nem lenne kellemetlen?
2019. okt. 30. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a régi klasszikusok, amiket aukciókon tudsz megvenni, vagy gyűjtőtől, vagy külföldről behozod, mindegyik horror áron természetesen. Vagy egy pályára szánt mai autó, pl. egy Porsche 911 GT3 RS, netán egy durvább AMG Merci, M BMW, RS Audi, vagy bármi, ami nem a tömegeknek van szánva, és nem is a használtautón vetted kifingott belsővel, lelakott külsővel.


Szóval van, persze, csak mélyre kell nyúlni a zsebben.

2019. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Például egy Cabrioba simán... :D
2019. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cabrio típusu autókba lehet :) szerintem nem kell hozzá méregdrága kocsi hogy felvedd .

De egyébként Tudjátok tipikus selyemkendő , napszemüveg , elegáns outfit , és egy ehhez hasonló bőr kesztyű.A sokat látott 1800-1900 as Hollywood filmekben régi cabrióból kiszálló nőket idézi fel számomra ez a kesztyű.azt hiszem van olyan háborús film , ahol láttam nőn is , de férfin is autós bőr kesztyűt.

Én sem ajánlanám akármilyen kocsihoz.

Előttem szólókkal egyetértek , azzal is hogy elég érdekes hatást keltene ha suzukiból szállnál ki ezzel a kesztyűvel. Semmi baj a suzukival , meg az ilyen tömeg autókkal , csak a kesztyű nem ilyen autókhoz illik. :/

2019. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!