Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki rendszeresen...

Van itt olyan aki rendszeresen tömegközlekedik magassarkú cipőben (nő vagyok)?

Figyelt kérdés

Először is nő vagyok nem valami labfétises férfi. Nagyon tetszenek a magassarkú cipők mivel alacsony vagyok (168cm) és minden szettet feljavítanak (egy szép szandál egy farmerrel is sikkes).

Az a gond hogy nekem nincs autóm és tömegközlekedem Budapesten. Rengeteget kell gyalogolni az egyik megállóból a másikba vagy hogy elérjem az úticélom. Magassarkúba állni hosszabb időt borzalmasan megterhelő mondjuk egy tömött buszon ami bármikor fékezhet és közben kapaszkodnom is kell.

Aki szokott ilyen jellegű cipőben járni és BKK használ leírná a tapasztalatát.

Nekem eddig állandóan megdagadtak a lábaim egy teljes nap a városban egy szenvedés és több cipő tönkre is ment.



2019. jún. 26. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1-2 alkalommal próbáltam, ugyanazokat tapasztaltam, amiket te is írsz, hamar le is mondtam róla. Egy tornacsuka milliószor jobb, soha többé magassarkú. :D

(Egyébként megdöbbentem a kérdésen, 1 centivel vagyok magasabb nálad, és a környezetem egyöntetűen és határozottan magas lányként definiál, leesett az állam az "alacsony vagyok" résznél. :DD )

2019. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 válasza:
80%
Egyszer ballagáson magassarkúban voltam és ú nagyon rossz volt és még kicsit nagy is volt alig tudtam benne állni hazafelé mezítláb mentem. :)
2019. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

„Az a gond hogy nekem nincs autóm”


Ez nem gond. Hanem az ideális helyzet. A főváros haldoklik az autók mennyisége miatt.

2019. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

#2

Pacsi, én érettségiről mentem haza mezítláb. :D

2019. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha jó minőségű magassarkút veszel nem fáj benne a lábad. Én rendszeresen abban vagyok, de a munkahelyemen van egy kényelmes sportcipő tartalékban
2019. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1. 168 nem alacsony.

2. Nem csak 10+ cm-es tűsarkú létezik. Egy jól megválasztott, jó minőségű cipő csodákat tesz.

2019. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszadóknak!

Nem tudom számodra mi a jó minőség, de én a cipőim nagy részét Salamanderben vásárolom Bécsben vagy Budapesten bár a hazai üzletekben szerény a választék a fiatalosabb magassarkúkból.

Azért szeretem a 8-10 cm magas cipőket, mert nyújtanak az alakomon és vékonyabbnak tűnnek a lábaim. 4-5 centis sarok szinte semmi és általában előnytelen számomra, mert 64 kiló vagyok.

Én a Hegyvidek bevásárlóközpont felett lakom, mindennap legyalogolok az Alkotás utcai villamosmegalloig és utána metró-busz és újabb gyaloglás.

Egy jobb minőségű cipő is megszenvedi ezt a napi rutint.

2019. jún. 26. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Lejtőn lefele a legrosszabb.

Nekem amik vannak, azok platformosak, nem vészes bennük járni. Ha nincs rutinod, bokacsizmával kezdj, azok a legkényelmesebbek.

2019. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szivatom már magam ilyennel. Fő a kényelem és vannak nagyon mutatós lapos(abb) sarkú cipők is. Egyébként a 168cm az nem alacsony, hanem átlagos.
2019. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig magas sarkút viselek, de nem tűsarkút, hanem vastagabbat, ami elég tartástad a lábamnak. Tömegközlekedek benne, ha nagyon muszáj futok is a busz/villamos után. Meg kell találni azt a méretet és szélességet amiben még kényelmesen érzed magad és nem terheli a lábad egész nap.
2019. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!