Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay farmereknek milyen a...

Sinsay farmereknek milyen a minőségük?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Farmert nem rendeltem onnan, de más cuccokat igen, hát elég silány volt
2019. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
rossz a méretezésük
2019. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 farmert vettem onnan,kb 2000 Ft volt leárazva.. lyen tipik "boyfriend jeans" és nagyon jó minősége van,egyik kedvenc farmerem. 😊
2019. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 2 farmert is vettem ott már korábban és nekem nincs velük semmi problémám
2019. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 farmert vettem, netről rendeltem és minden boltban a 32-es volt jó rám gondoltam innen is olyat veszek és kicsi lett rám szóval ha rendelnél 1 mérettel nagyobbat vegyél
2019. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Méretezésben egyel nagyobbat rendelj gatyában, mint a méreted, sztem. 165 cm és 45 kg vok, nekem az xxs, xs az jó szokott viszont lenni, amit előazör írtam, azt barátnőim mondják
2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó a méretezés, M a méretem és 38-asat rendeltem, teljesen jó volt. Én eddig egyszer rendeltem a Sinsayből nadrágot, de most úton van a második rendelésem is. Én meg vagyok vele elégedve.
2020. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!