Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanárként monokinizhetek a...

Tanárként monokinizhetek a strandon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem éppen aktuális a kérdés, csak kíváncsiságból írom ki.

30 éves nő vagyok. Kisebb koromban láttam nőket a Balatonnál és a tengerparton monokiniben. Tini koromban anyukám nem engedte, hogy levegyem a felsőmet, és ezután abba is maradt a kíváncsiság.

Idén nyáron megint láttam egy nőt a tengerpartin monokinizni, és eszembe jutott, hogy kipróbálnám.

Viszont én inkább a Balatonra járok.

Az lenne a kérdésem, hogy megtehetem ezt tanárként?

Nem kell félnem attól, hogy valamelyik diákom lefényképez, aztán engem kirúgnak?

Magában nem zavar, ha megnéznek, mert nem vagyok szégyenlős és elégedett vagyok a testemmel, csak félek, hogy ez nem tanárhoz méltó viselkedés.

Ti mit gondoltok? Jövőre megpróbálhatnám? Nem lesz belőle gond?



2019. nov. 2. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem kell ilyen miatt aggódni

19/F

2019. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tedd azt amit jónak látsz. Nálunk a suliban az egyik tanárnő most csináltatott szilikont, és nem titkolja… Ja, egyházi iskoláról van szó :P
2019. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer igen. Aztán lehet, hogy nemhogy munkád nem lesz, de tanárként is lehúzhatod a rolót. A mai idióta világban mindenkinek van mobilja és lefotózhat. Oké, hogy vannak személyiségi jogaid, de mire azt a helyére teszik, addigra rég nem lsz munkád és akkor miből fizeted a bírósági pert?


Amilyen prűd ma Magyarország, azt javaslom, inkább ne tedd meg.

2019. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Szintén fiatal pedagógusként bár alkatom megengedné, de én se tenném. Ha minden vágyad ez, akkor valami nudista strandot keress.Bár ott, akkor az alsó résztől is szabadulnod kellene.
2019. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Menj naturista strandra. Ott nem gond. Normál strandon ne próbálkozz
2019. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Az magánügy,hogy munkán kívül a szabadidődben mivel foglalkozol,hogyan kapcsolódsz ki, ez nem hat a munkádra tehát ne foglalkozz vele.


Amúgy én is kissrác korom óta monokinizek a strandon csak egy szál fecskefürdő van rajtam felül semmi és nem érdekelnek az idegenek.


F/42

2019. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

2-es

Nem is tudtam, hogy egyházi iskolában lehet monokinizni.

2019. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg hogy egyeztetsz a munkáltatóddal,hogy ha esetleg készül rólad ilyen fotó ne legyen meglepetés.Nekik azt tolerálni kellene hogy,a magánéletben egy fiatal nő vagy igényekkel.
2019. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Tanárként lehetne több eszed... Szerinted mennyire gyorsan rúgatnának ki a tanítványaid szülei, ha meglátnának félmeztelenül a strandon?

Mennyi tekintélyed lenne a diákod előtt, aki látta a fedetlen melleidet? Szerinted nem fotózná le, és küldené szét az iskolában azonnal?

Megér ez ennyit?

2019. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 subrette ***** válasza:
87%

A helyzetedben hazai strandon nem venném le a felsőt. Kicsi a világ és túl nagy az esélye, hogy ismerőssel találkozol. Hacsak nem mondjuk az ország túlsó végében teszed, például Dunántúliként a felső-Tiszán. Más, ha baráti társasággal vitorlázol a Balatonon és magatok vagytok. Ott nyílt vízen szintén ledobhatod a felsőt.

Tengerparton, ha az nem egy zsúfolt Adriai strand, szintén levenném.

2019. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!