Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy fehér...

Mit vegyek fel egy fehér bőrszoknyához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy nemrég vettem egy nagyon szép fehér bőrszoknyát viszont fogalmam sincs milyen cipőt vagy csizmát tudnék felvenni hozzá. Probáltam fekete combcsizmát de borzasztó az összkép. Ha van ötletetek kérlek segítsetek. Itt egy hasonló [link]

Na nekem ez van fehérbe. Előre is köszi a válaszokat.


2019. nov. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp platform bakanccsal hordanam,na,meg ez a felső...
2019. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fekete garbó és fekete magassarkú bokacsizma. Block sarokkal.
2019. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp sötét tónusú felsővel venném fel,akár feketével akár sötétkékkel.Ez jó lehet magas sarkúval de akár egy sneakerrel is.
2019. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elég nehezen kombinálható szerintem, legalábbis nekem, mert a testszínű vastag harisnya nekem nem tetszik, így a fekete esetleg valami sötétbarna-bordó maradhatna.

[link]

az a baj ami itt is látszik, hogy nagyon megtöri a feketével a fehér középen az összképet, úgy eldarabol. persze ha karcsú vagy és nyakig érő lábaid vannak akkor jó lesz.

Ez kevésbé jön elő, ha fölülre valami világosat veszel:

[link]

és mondjuk egy szoknya alá érő kardigánnal/blézerrel veszed fel. De akár alulra is lehet valami világosat választani, bézst mondjuk.

[link]

itt azzal küszöböli ki, hogy ne törje meg nagyon, hogy magassarkú van rajta, és fölül meg a felső testét hosszítja a pulóver, így csak egy kis színfoltként jelenik meg a pulóver alól kilógó szoknya.

remélem segítettem :)

2019. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és utolsó sokat segítettél és teljesen igazad van! Az a gond hogy a magassarkú felejtős mert így is elég vékony lábaim vannak nem akarom tovább nyújtani.:(
2019. nov. 5. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor ne magassarkúval, hanem valami feketés vagy barnás harisnyával és rá egy bő pulóver akár elöl begyűrve, hosszú kardigánnal, szerintem jó lesz úgy :)
2019. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!