Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a csizma...

Szerintetek ez a csizma milyen típusú ruhákhoz illik leginkább a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

[link]


Egyetemre tervezek benne menni, szóval olyan ruha kell, amit oda is fel “lehet” venni :DD

Képeket/leírásokat is szívesen fogadok ☺️



2019. nov. 5. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ez a csizma túl magas sarkú hétköznapokra. Az egyetem - ki kell, hogy ábrándítsalak - nem a divatról szól.
2019. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Inkább egy hasonlót, laposabb sarkú, nem annyira dominás, stb. Farmerra rá tudod húzni pl.

[link]

2019. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Tudom, hogy nem a divatról szól, csak mivel a mindennapjamat jelenleg ez teszi ki, hogy az egyetemen vagyok, ezért máshova nem nagyon tudom felvenni 😃

Kutyasetaltatashoz mégse fogom felvenni 😅😅

2019. nov. 5. 14:30
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Ezt miért nem lehet farmerra ráhúzni?😄 (nem kotozkodes, tényleg érdekel a véleményed 🙂 )


Amúgy azért ezt/ilyen csizmat vettem, mert egyrészt nagyon tetszik, másrészt nekem belefér a magassága olyan napokon, amikor nem egész nap vagyok bent az egyetemen, harmadrészt mert ez végre nem áll el a vadlimnal 😂😅

(Utoljára kb 6-7 éve talaltam ilyen csizmat, ami nem áll el 😄)

2019. nov. 5. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, nem a divatozásról szól az egyetem, de attól még öltözhet úgy, ahogy akar, nem kell megkeseredett öreglánynak lenni.

Bármivel felveheted. Szoknyával, nadrággal, elegánsabb felsővel vagy éppen lazábbal, mindhez passzol. Azért ez nem az a domina csizma, amire sok válaszoló gondol:D

Amúgy én sem találok olyan csizmát, ami ne állna el (pedig átlagos vékony alkatom van, nem vagyok nagyon pici) úgyhogy már nem is hordok, csak bokacsizmát. Kár pedig, nekem is tetszenek.

2019. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármihez.

Szoknya, farmer, bőrnaci.

A 2. válaszoló linkjén szereplő csizma meg egyenesen borzalmas. :D

2019. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csini, amikor még irodában dolgoztam, ahol nem volt dress code de mégsem mehettem melegítő szettben, én is hordtam ilyesmi csizmát. Farmerrel, cicanacival, egyberuhaval, szinte mindennel jól passzolt. A farmer beleturve tök jó egy kötött pulcsival.

Manapság már nem igazán hordok magassarkú csizmakat cipőket, kisgyermekek mellett elkenyelmesedtem sajnos túlságosan és nincs is hova. (Tesco, jatszohaz, ovi)?)

Szerintem jó választás volt a mindennapokra.

2019. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ szerintem, hogy milyen magas vagy. Én arra figyelek csizmáknál és szoknyáknál, hogy úgymond hol vág el. Normális/fitt vagyok így sehol se olyan nagyon rossz, de ha valami nagyon bő és a bokámnál vág el úgy nagyon vékony kis aránytalan lábak kandikálnak ki, ha meg a köldököm alatt vág el egy nadrág, ott kicsit szélesebb vagyok és nem előnyös.

De mivel írtad, hogy sok csizma eláll, valószínűleg vékony vagy, és jól áll. Még a magasságod lehet érdekes, hogy baj-e ha "szétszabdal". Én a fekete harisnyát preferálom, ha ruhával veszed fel, mert egy testszínű vagy színes harisnyával megtör egyszer a térded alatt a csizmánál, egyszer meg a szoknyánál újra.


szóval:

Fekete nadrággal, fekete harisnya és szoknya kombóval jó.

Olyan ruhával is jó, ami a csizma szára alá ér, nagyon sikkes kombó és nem lesz kihívó, így:

[link]


itt is azonos színű nadrággal törekedtek felvenni a csizmát, vagy a felső ruházatban köszönt vissza a szín:

[link]


Ha rövid ruhával vennéd fel, akkor arra figyelj, hogy ez ne egy feszülős ruha legyen, hanem egy egyenes vonalú mondjuk, hogy ne legyen túl szexi a hatás, ha ezt szeretnéd elkerülni.

2019. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép,szerintem ezt jól lehet kombinálni.Akár egy őszi ruhához vagy fermerhoz.Remélem azóta megvetted :))
2019. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

155 cm magas vagyok 😃

De ezek tok jók, amiket írtál, figyelni fogok rá


( a linkeket nem tudom megnyitni, egyik oldal sem található 😕)

2019. nov. 18. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!