Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te adsz valakinek a véleményér...

Te adsz valakinek a véleményére az öltözködéseddel kapcsolatban? Nőknek szólna a kérdés

Figyelt kérdés

Bármit fel mersz venni ami megtetszik és jól áll szerinted? Egyáltalán nem félsz az idegenek véleményétől hogy mit fognak rólad gondolni?


Nagyon kiváncsi lennék a véleményetekre mert én mindig tartok tőle hogy majd más mit fog szólni egy társaságban pl ha nem csak egy átlagos ruhát veszek fel 😐

21l



2019. nov. 6. 04:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel mások véleménye és zavar ha valaki véleményezi a cuccaim. Nem a negatív vélemény miatt, hanem mi az anyjaert ugat bele, ki kérdezte a véleményét. Mondjuk semmi extrém cuccot nem hordok.
2019. nov. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mondjuk már 32 vagyok, rég megtanultam le sz a rni mások véleményét
2019. nov. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel mások véleménye. Addig, amíg azzal foglalkozol, hogy más mit gondol rólad, addig nem lesz saját életed. Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, ezért inkább csak magadnak felelj meg.
2019. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon max a párom véleménye érdekel, de amúgy meg annyira visszafogott, minimalista ruhákat veszek, hogy egész egyszerűen nem nagyon van mit véleményezni rajta. :D

26N

2019. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, kedves priviíró, semmi "kihívó sexy" szett. Nem az én világom.

(#4)

2019. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a feltűnő darabokat, extrém szabásokat, olyan dolgokat amik tuti nem jönnek velem szemben. Nem érdekel mások véleménye egyáltalán, nem nekik öltözöm fel, hanem magamnak. Egyébként általában, mindig megdicsérik a szetteim.

21/N

2019. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régen hajlamos voltam adni mások véleményére, főleg, amíg közoktatásban tanultam.

Ma már ez hála Istennek nincsen így, és nagyon örülök neki. Úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik. Nem érdekem másnak mutatni magamat, mint ami belül vagyok. Nagyon érdekes, de amióta egyáltalán nem érdekem követni a mainstream fast fashion gerincet, sokkal többen megdicsérik a szettjeimet, többen mutatnak irántam érdeklődést, és végre megtalálom azokat az embereket, akik értékesek és őszinték a szememben, és hasonlóan gondolkodnak a világról, mint én.

Hihetetlen dolgok történnek, amikor egyszer csak, a semmiből képes vagy felvállalni a személyiségedet, világnézetedet az öltözködésemen keresztül, és csak úgy özönlenek feléd a “minőségi emberek”, amire előtte nem volt példa. 😉

Aki az öltözékem alapján akar leírni vagy beskatulyázni, arról már azonnal tudom, hogy nem az én emberem, de nem is baj, - így mindketten jobban járunk. 😂

Szóval, már egyáltalán nem tartok attól, hogy mások mit szólnak a külsőmhöz. Senkinek nem akarok tetszeni egyébként. Azt kell mondjam, még magamnak sem. Egyszerűen csak azt akarom, hogy az az ember nézzen vissza rám a tükörből, aki a lelkemben él, és amióta nem görcsölök rá annyira, csak hallgatok erre a belső indíttatásra, mindig sikerül, és sokkal femininebbnek, elegánsabbnak érzem magam egyébként, mint amikor még én is a rózsaszín filteres Instalányok outfitjeitől és “hétköznapi, kis természetes” makeupjaiktól vártam a megváltást.

2019. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt belőni, mert mindenki más, különböző ízlésekkel és érdeklődési körökkel. Szerintem az a nem mindegy, hogy a "teszek mások véleményére" mögött mi van. Igénytelenség, dac, vagy pedig van mögötte stílus, karakter, stb.
2019. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Az évek alatt elég sok furább szabású vagy mintájú ruhát szedtem össze, nem azért tartom őket hogy random idegenek véleménye miatt ne hordjam. Van hogy megnéznek de nem izgat, legalább láttak aznap valami érdekeset :D
2019. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel mások véleménye. Se a boltban, se otthon. Amint felszállok a buszra, elkezdek feszengeni benne, stresszelni, hogy mennyire gáz vagyok, mennyire rossz ötlet volt felvenni az adott darabot. Egyébként én sem hordok kihívó cuccokat, szűk pólóknál is ez van
2019. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!