Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire adsz mások véleményér...

Mennyire adsz mások véleményére az öltözködéseddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nők, lányok válaszát várom 😊

Nyugodtan ki mertek menni akárhogy / akármiben az utcára amiben jól érzitek magatokat?



2018. okt. 24. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megválogatom, hogy kinek a véleményére adok. Pl.: anyukám, a legjobb barátnőm, barátom. Szóval számomra igazán csak pár ember véleménye számít, egyébként teljes mértékben azt hordom, ami nekem tetszik, jól érzem magam benne.:)
2018. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem érdekel másol véleménye
2018. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdekel mások véleménye.
2018. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Laylah ***** válasza:
100%
Vásárlásnál kérem ki párom véleményét, onnantól kezdve senkiét.
2018. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
Semennyit. Vásárlásnál ha rendelek akkor meg szoktam nézni a véleményeket, hogy biztosan olyan minőségű-e a termék mint ahogy ígérik, de amikor már felveszem akkor senki véleménye nem érdekel.
2018. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nagyon közel állók véleményét meghallgatom, de végső soron én döntök.
2018. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolóval egyetértek.

Anyukám véleményét kikérem, ha együtt megyünk, de nem biztos, hogy az alapján döntök. Páromé kicsit jobban számít, de az sem döntő

2018. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kb. semennyire. mindig azt nezem, ki az aki mondja. ha valami izlesficamos proli r**nc/12 egy tucat szurke egerke okoskodik bele mit vegyek fel akkor tudom, hogy kb az ellenkezoje felel meg az en izlesemnek, amit mondanak. szeretem harmonikusan osszeallittani az oltozeket, hozza a kiegeszitoket, sminket, parfumot koromlakkot stb. masok szerint extravagns a stilusom. a ruhaim 95% fekete. neha kicsit gothikus a stilusom, mostanaban a cyberpunk oktozkodesi stilus all hozzam a legkozelebb. nem sorolom magam egy stilusba sem, eppen amihez kedvem van a lenyeg hogy fekete legyen. szeretem a platform cipoket, a mini szoknyakat, harisnyat a szexi, alakot hangsulyozo ruhakat es a bor cuccokat. a baratom szokott beleszolni de o altalaban azert mert szerinte tul kihivoan oltozkodom.
2018. okt. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem érdekel senki véleménye sem.

Gothként (amúgy én sem szeretem magamat bekategorizálni de a romantic goth és a tradgoth áll hozzám közel + blacker is vagyok egy picit szóval eléggé katyvasz a stílusom de mostanábban úgy nézek ki az esetek többségében mint egy striga vagy valami szabadnapos vámpír :D) már megtanultam hogy nem nagyon szabad ilyen téren senki véleményére sem adni.

2018. okt. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Sőt vásárolni is mindig egyedül megyek. Ha nagyon nem vagyok biztos magamban képet csinálok a próbafülkében és várok még egy napot a döntéssel. Mikor barátnővel, testvérrel kezdtem járni vásárolni, úgy éreztem kezdem elveszíteni a saját stílusom. Kicsit mindig befolyásolt ők mit gondolnak az adott ruhadarabról.
2018. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!