Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idiótán néz ki a fejpánt,...

Idiótán néz ki a fejpánt, vagy csinos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem valami elterjedt dolog, de szerintem csinos ez a fejpánt pl:

[link]


Tegnap ez volt rajtam, és eléggé megbámultak az emberek, konkrétan volt olyan csaj, aki grimaszolt egyet látványosan és elfordult.

Ennyire gáz, vagy mi? Szerintem tök jól néz ki, és úgy is vettem fel, ahogy a csajon van a fentebb linkelt képen...:D



2019. nov. 10. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Dehogynem elterjedt, a H&M-ben is rengeteg féle van, és minden második nő ilyet hord.
2019. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott ahol én lakom nem elterjedt.
2019. nov. 10. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm hogy ne törődj az ilyen rettentő buta emberekkel akik grimaszolnak egy vadidegenre. Hordj amit szeretnel, a te döntésed mi tetszik, viseld büszkén.

Es szerintem rohadt jol nez ki, nekem is van sok es magasról letojom tetszik e valakinek vagy nem 😂

2019. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Elterjedt, tavaly minden második csajon ez volt kb. Szerintem idiótán néz ki, nem csinos és még csak nem is praktikus, ezért én nem is veszem fel, de azt kétlem, hogy bárki grimaszolna ilyenért másra. Szerintem csak bemagyarázod, lehet tök másra vágott pofákat a csaj. Vagy idióta, na és? Téged miért befolyásol?
2019. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is tök sok embert látok ilyenben (ettől függetlenül szerintem is idiótán néz ki)
2019. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól néz ki ::))
2019. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én ritkán láttam ilyet, mivel kisvárosban élek, azért kérdeztem. :) Persze attól függetlenül hordani fogom, hogy valakinek nem tetszik, csak érdekelt mi a véleményetek róla.

Ha most 20-ból 20-an azt írnák, hogy csúnya, nem szép, akkor azért elgondolkodnék.

2019. nov. 11. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen. A fülem nagyon fázós, a fejem viszont nem, sapkába beleizzadok 10 perc alatt, de ez csak ott melegít ahol kell. A sok hülye véleményére meg ne adj, a magyar ember imád másokat kritizálni meg kiröhögni.
2019. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A képen a csaj a szép és nem a fejpánt...
2019. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ilyenem volt. Nekem nagyon tetszett de iszonyatosan viszketett benne a fülem és a fejem azon része amihez hozzáért. Én már tovább adtam másnak ajándékba.

Te pedig hord nyugodtan mert nagyon csinos.

2019. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!