Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi női ruhában?

Férfi női ruhában?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer teljesen női ruhákba felöltözni. Rakott szoknya, harisnya, magassarkú, valami nőies felső, mondjuk blúz.


Nem vagyok meleg egyáltalán, csak ki akarom próbálni, hogy a nőknek milyen érzés egy ilyen szettben lenni. Nekem tetszenek az ilyen ruhák, de kevés lány hordja, ezért akarom megtudni, mi ennek az oka.


Elítélnétek ezért, vagy elfogadnátok? Szerintetek hogyan kivitelezhető a dolog? Vegyem meg magamnak a cuccokat, és várjak egy alkalomra, mikor teljesen egyedül leszek?


F/24



2019. szept. 27. 12:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, csak ne lássam.
2019. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%

"Nem vagyok meleg egyáltalán, csak"

Egy normális hetero férfi nem akar ilyet kipróbálni.


"a nőknek milyen érzés egy ilyen szettben lenni."

Úgyse fogod a reális élvezetet átérezni. Mert pl. neked egy tanga vagy egy 5-6 centis magassarkú kényelmetlen lenne, nekem pl. teljesen kényelmes mind a kettő.


A 4 fal között azt csinálsz, amit akarsz. Csak azt nem értem, hogy ehhez minek kellet kiírni ide egy kérdést.

2019. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

,,Nem vagyok meleg egyáltalán,"


Csak kissé tájékozatlan és befolyásolható. Mert képzeld el, a meleg férfiak/fiúk minimum 95%-a nem visel nő ruhákat, nincs női identitásuk, nem akarnak semmit, ami a nőiességhez köthető.


A biszexek annál inkább, de ami még megdöbbentőbb tény, hogy a heteroszexuális férfiak "hóbortja" leginkább ez a női ruhába öltözős dolog.


Úgyhogy a közeljövőben lécci, ne tegyél ilyen kijelentéseket. Mert mi, búzák nem öltözünk be a másik nem ruháiba. Főleg nem férfiak női ruhába.



Te viszont nyugodtan csináld, én a többiekkel együtt szrok rá, mit csinálsz.

2019. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Való igaz, ebbe nem gondoltam bele, de teljesen jogos, utolsó.
2019. szept. 27. 13:14
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként tényleg érthetetlen egyes pasik miért is akarnak női ruhát hordani? Nekem volt egy kapcsolatom, ott a pasi akarta kipróbálni milyen egy női hálóing. Egyszer az volt rajta miközben dugtunk. Különösebben engem nem izgatott a dolog de ő nagyon is fel volt izgulva ettől. Futó kaland volt, máig nem értem miért is mentem bele.

25L

2019. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
16%
Valóban te nem meleg vagy,hanem beteg.
2019. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld fel a barátnőd vagy anyukád ruháját ,mikor egyedül vagy otthon.
2019. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Basszus, hazamész, rázárod magadra az ajtót és otthon a négy fal között abba öltözöl, amibe csak akarsz, aztán nézegetheted magad a tükörben.

A puszta megbotránkoztatáson kívül van ennek a kérdésnek bármi célja, értelme??

2019. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%

Jújjjj jújjjj most mi fog történni ha egy hetero férfi kíváncsi arra hogy milyen egy pár női ruha viselése!

Talán meleg lesz egy ruhától?


Akkor ezek a csajok mind buznyákok meg betegek?

És érdekes hogy őket még támogatják is a többi beteg.



https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Lehet ezeket is kiosztani!

2019. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó. Mi, akik összegyűltünk, a linkelt alakokat is leszarjuk, csinálják, ha úgy érzik, áldásunk rá.


Csak ne húzzanak már ránk, búzákra minden hülyeséget, ami egyáltalán nem igaz :(

2019. szept. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!