Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek milyen téli...

Lányok, nektek milyen téli kabátotok van/lesz? És ahhoz csizma?

Figyelt kérdés

Nagy dilemma tudom, de szeretnék új téli kabátot venni. Több fazon is tetszik, de egyszerűen nem tudom hogy milyen csizma illene hozzájuk.



[link]


Tetszenek a szövet téli kabik is, de kevésbé melegek, illetve mayo chixnel is néztem.


Szóval az ilyen típusú kabihoz mégis milyen csizma illik??



2019. nov. 12. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ehhez egy hosszú, ugyanolyan barna színűt, mint a prém a kabáton. Ha inkább nadrágos vagy, akkor bokacsizma is elég lehet.
2019. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak egy csizmád lehet, akkor egy egyszerű, fekete, lapos csizmát válassz. Azt tudod minden időben hordani és megy mindenhez. Nadrághoz is, szoknyához is, és bármilyen kabáthoz.

Én egy sima fekete csizmához simán felhúzom a csinos szövetkabátot és a sportosabb pufikabátot is.

2019. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

En ffi vagyok de ezeket el tudnam kepzelni:

[link]


[link]


[link]



[link]


:)

2019. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Juj azért ennél szebb csizmákat is ajánlhattál volna szegény kérdezőnek :)


Illik hozzá szinte mindenféle. Ha sportosabb a kabát mint amit belinkeltél ahhoz az egyszerűbb csizmák és bakancsok illenek.

Egy Mayo-s kabáthoz már csinosabb csizmákat is fel lehet venni.

2019. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Probaltam stilusban idomulokat valasztani amiket feladott a google, nemjo?:D
2019. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeknél vannak jobbak. :D
2019. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
[link] én egy gyönyörű szövetkabátot választottam, övvel a derekán. ez a cikk sokat segített nekem es anyukamnak is o pedig egy pufi dzsekit valasztott
2019. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Juj, az a cikk... plusz size lánynak bomber dzseki,sírok. A nagy mellekre, vastag karokra pufikabátot csak egy hülye ajánlhat. A gomb nélküli kabát ötletét is imádom, ki ne akarna télen egy összegombolhatatlan, de vastag és nehéz ruhadarabot cipelni magán? 👍😂
2019. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!