Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, kinek mi jön be egy...

Srácok, kinek mi jön be egy csajon?

Figyelt kérdés

Jöhetnek válaszok, hogy milyen still és cuccok tetszenek a csajokon,amitől jó nőnek tartjátok őket.

Bármit elolvasok, csak úgy érdekel.

Én pl szeretem a testhezálló cuccokat, ami meg is mutatja az alakom de nem túl alja kategória..vágjátok😂 Na szóval nem kihívó olyan szinten hogy kint van túl sokminden a testemből.

Szeretem a kiegészítőket és a márkás cuccokat, ilyen vagyok, csak olyanokat szeretek hordani. Sokszor veszek fel magasderekú farmert valami övvel (gucci, hermes, calvin klein stb), toppal vagy pántos trikóval. Ezt a szettet nagyon szeretem és jól érzem úgy magam. Legjobban tornacipőbe járok vagy ilyen rajabb sportcipőkbe. Meg hát ugye kiegészítők. Ékszer, óra meg ilyesmik. Úgy tapasztalom ez így bejön a csávóknak.

De meghallgatok mindenkit.

17/L



2019. nov. 13. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy annak a közegnek bejössz akire te hajtasz.
2019. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyen fajta véleményezésre vagyok kíváncsi😂🤦‍♀️ Főleg, hogy csak a rosszindulat lehet az ilyenbe. Attól, mert valaki igényes és figyel magára hogy milyen stílusa van, szerintem még nem r*bis😅 Most meg lehet kövezni.. Ugyanígy van ez a srácoknál, aki figyel magára meg ápolt az nem b*zis. Mindenkinek az igényesek jönnek be szerintem, nem aki elhanyagolja magát. De nyilván jobb lenne ha valami igénytelen olcsóságokba szaladgálnék azt jah. Naa mindegy, fiúktól várok választ hogy kinek mi tetszik a lányokon.
2019. nov. 13. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hord amiben jól érzed magad! :)

Tény hogy még "kislány" vagy, ès ilyenkor azért érdekesen öltözködnek a lànyok és a fiúk.

Pl: lànyoknàl ilyen korban gyakori hogy szeretik mutogatni magukat,

2019. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*bocsi, nem fejeztem be a kommentem, csak rányomtam veletlen az elkuldésre XD


Szóval folytatom.

Szóval ebben a korban gyakori hogy a lànyok kiteszik a mellüket, nyàron pitsa gatyát hordanak stb.

Ezek mind a tinikornak köszönhetőek, illetve a média ràhatásának.

Még sokat fogsz változni, az öltözködésed is változni fog.

Szóval ha neked a Gucci öv tetszik akkor hord nyugodtan!

2019. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Ez most szigúran egyéni ízlés, de:


- kockás (férfi)ingek, fehér ing, farmering

- uniszex fazonú, kicsit lazább szabású pólók

- kapucnis pulcsik

- fehér atlétatrikó

- forrónadrág

- ujjatlan, feszülős koktélruha, egyberuha


Ezek jutottak most hirtelen eszembe :D

2019. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Bár én lány vagyok de lehet az én véleményem is releváns.


Nekem pl amit irsz nem nagyon tetszik az öltözködèst tekintve. Tipikusan ilyen kivagyi emberek jutnak róla eszembe. Nincs benne túl sok fantázia

A replika cuccokat meg gáznak tartom


Èn pl azt szeretem ha valaki egyedin öltözködik.

Pl turiban veszi a cuccait vagy saját maga varja, esetleg külföldröl rendeli.

A darkosabb, goth öltözködès szintén nagyon tetszik ès elèggé a világom (nem csak az öltözködésben de ez már más téma)

Fűzők, hosszú szoknyák és csipke vagy bőr meg csuklyás ruhák. És persze minden feketében (na jó a sötét vörös és a lila meg a méregzőld is jól nézhet ki pl egy romantic goth szetben)


Cipőben meg a bakancsok. Akár acélbetkós a rohangálós napokra akár valami különlegesebb platformos fémes részletekkel.


Na meg az èrdekes èkszerek. A gyürűket pl nagyon szeretem. Meg az Alchemy gothic designját is nyakláncoknál meg fülbevalóknál.


Itt van pár kép hogy lásd mire gondolok



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha nagyon látszik a márka akkor az gáz. Olyan ez, hogy na most megmutatom, hogy gazdagok a szüleim.

A minőség onnan minőség, hogy megnézed az anyagát a varrását, a színét. Meg ha jó az összhatás akkor mindenki lekakilja hogy gucci vagy chanel. Akinek meg csak ennyi számít, hogy nagyban virítson a logó az annyit is ér. Instán, pinteresten meg tiktokon jól néz ki, hogy húha de jó neki, meg milyen szép, de a való életben nevetséges, ha kipakolod hogy mennyi pénzed van.

Ha értesz az öltözködéshez és jó stílusérzéked van akkor kreatív vagy, és nem csak a márka fog számítani mert az lekorlátoz. Nyilván nem egy gucci övtől leszel szar ember, de ha csak ezt tudod felmutatni, meg erre vered magad akkor az sokat elárul belőled.

A másik meg a szerénység. Te most nagyon büszke vagy magadra hogy neked ezek vannak. De hidd el az értelmes srácoknak eg visszataszító. De ha neked a márkamániás namajdmegmutatom mirevansokpénzem pasik jönnek be jó úton haladsz.

De így a végefelé kezdem úgy érezni hogy csak provokálod az embereket és nem is ilyen vagy, mert olyan hihetetlen nekem ez a szöveg


De azért 😂😂😂

2019. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Na hát te csak a csávóknak fogsz bejönni akik ugyanolyan agyi szinten vannak mint te.

Te normális férfinak soha nem fogsz kelleni mert agyhalott vagy. Neked csak az számít hogy minél menőbb legyél, de elárulom neked hogy a kamu ruhákban járkálástól nem leszel az soha! :D Sőt ha kicsit okosabb is lennél akkor talán.

Addig te nem leszel jó nő amíg ezek neked a legfontosabb dolgok. Te csak egy nevetséges kislány vagy.

Mondjuk én 10 évvel idősebb vagyok nálad de nekem már férjem van angyalom.

2019. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Most miert kell bántani a kerdezot? Valaszoljatok inkabb a kérdésére. Ahány ember annyi ízlés, o igy érzi jol magat akkor ez van. Nehogy már egy stílustol ne legyen soha pasija, ez picit tulzas 😃
2019. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem kimondottan bejön a márkás ruhanemü, jó stílus, minőség...
2019. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!