Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, kinek mi jön be egy...

Srácok, kinek mi jön be egy csajon?

Figyelt kérdés

Jöhetnek válaszok, hogy milyen still és cuccok tetszenek a csajokon,amitől jó nőnek tartjátok őket.

Bármit elolvasok, csak úgy érdekel.

Én pl szeretem a testhezálló cuccokat, ami meg is mutatja az alakom de nem túl alja kategória..vágjátok😂 Na szóval nem kihívó olyan szinten hogy kint van túl sokminden a testemből.

Szeretem a kiegészítőket és a márkás cuccokat, ilyen vagyok, csak olyanokat szeretek hordani. Sokszor veszek fel magasderekú farmert valami övvel (gucci, hermes, calvin klein stb), toppal vagy pántos trikóval. Ezt a szettet nagyon szeretem és jól érzem úgy magam. Legjobban tornacipőbe járok vagy ilyen rajabb sportcipőkbe. Meg hát ugye kiegészítők. Ékszer, óra meg ilyesmik. Úgy tapasztalom ez így bejön a csávóknak.

De meghallgatok mindenkit.

17/L



2019. nov. 13. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Leírtak alapján nekem bejön az öltözködésed, de pl. engem hidegen hagynak ezek a hatalmas márkák, nekem egy adidas-nike is az. H&m-ből is tökjól lehet öltözködni. Konkrétan inkább ruhadarabokat tudnék mondani mit bírok, mit nem.

Nagy kedvencem a fekete harisnya - szoknya komnó (vagy térdzokni), szoknyákat imádom, de nem a földig érőket, nyáron ugye pics@gatya nyilván, nemár hoyg hosszúban kellen járni, de azért a segged fele ne legyen kint belőle, szexy, de ribis és gáz. Aztán szintén harisnyához kapcsolódóan imádom a csajokon a fekete átlátszó felsőket, meghalok értük. Pl. farmerokból mindegy, de feszüljön (az ilyen nagyon bőtől hányok), fehér-fekete-kék, mindegy kb, lehet magasderekú is, haspóló is oké. Én cicanacit is bírom, de ahoz azért tényleg alak is kell, tehát akin azért van felesleg szerintem hanyagolja. Illetve a sportos, melegítős megjelenést is bírom, tetszik nekem az is.

Amiket hanyagolj, ezek a hatalmas csizmák, ami térdig ér, nem tudom sose tetszett, boka csizmából a fényes, a bakancsok (lány miért vesz fel???), meg így kettő keveréke, vagy csak csizma ami szegecses..hagyjuk meg a metálosoknak (amúgy szeretem a metált, de lányon aki nem hallgatja nekem taszító), sportcipők tök oké, ezekért a hatalmas fila cipőkért nem vagyok oda, de úgy vagyok vele, hogy nem izgat (mint a bakancsxd).

Felsőkből meg még ezek a feszülősebbek jönnek be.

Ja meg nyáron pl tök furának tartom az olyan csajt aki "elrejti" a lábát, szerintem szexi a szandál, jól néz ki egy ápolt lábbal :) Nem kell fekete huarache-ben járni nyáron 35 fokban, cipőket fiúknak hagyjuk.

Ja még gatyánál annyi hogy szakított lehet, csak mikor a térdénél már kb 30 cm ki van vágva, az undorító.


18/F

2019. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Még nyáron a nyári ruhákat imádom, ezek az "egybeszoknyák", vagy aminek az alja nadrág szerű, hát nyári ruha.

2019. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!