Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ultraboost mekkora méret?

Ultraboost mekkora méret?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy a sima ultraboost és az uncaged változat között van e valami méret beli különbség?

Van már egy ultraboost uncaged cipőm ami 44-es méretű, most szeretnék venni a sima ultraboost-ból egyet, a talpam hossza 28 cm ez alapján jó a 44-es belöle(az uncaged változat tökéletes a lábamra). Akinek van a ketővvel tapasztalat az írjon.



2019. nov. 17. 06:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy ultraboostból fél vagy egy méretel nagyobbat kell venni, ezért is kerdezem ha uncaged-ből jó a 44 akkor a simábol is jó e.
2019. nov. 17. 06:27
 2/3 A kérdező kommentje:

A lábfejem elégé széles, ha ez számit.

Előre is köszi a válaszokat.

2019. nov. 17. 06:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs uncaged Ultraboost-om, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de ha van Superstarod (sokaknál előfordul :), akkor nekem ahhoz képest egy számmal nagyobb kell Ultraboostból. 27 cm-es a lábam, a Superstar méretem 42 2/3, viszont Ultraboostból a 43 1/3 az, ami a legjobb nekem. Remélem, tudtam így is segíteni!
2019. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!