Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egy csúszós cipőtal...

Hogy lehet egy csúszós cipőtalpat nem csúszóssá tenni? Valami házipraktikára lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Van egy szuper téli cipőm. Meleg, kényelmes és jól is néz ki. Csak esőben és hóban tapasztaltam, hogy rettenetesen csúszik a talpa. Cipész azt mondta rá tudna ragasztani egy nem csúszós réteget de úgy nagyon magas lenne a talpa amiben kényelmetlen lenne számomra a járás és nem is lenne tartós, mert hamar kioldana az új talp ragasztása. Valami ötlet? cipőragasztóval esetleg mit tudnék ráragasztani ami megakadályozná ezt az erős csúszást? Vagy valami egyéb tipp? Tudom lehet kapni olyan szöges valamit amit túrázók használnak. De én csak a városban szeretném használni a betonon, esőben az a megoldás nem lenne jó.
2019. nov. 22. 12:09
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igen. Így nem csúszik. De nem tartós megoldás sajnos. Hamar lejön.
2019. nov. 28. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!