Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a felső szerintetek (közép)...

Ez a felső szerintetek (közép) iskolába nem túl sok?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 1. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
De
2019. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
59%
Attól függ mennyire van lehúzva a felső és mekkora melled van. Azon a modellen nem vészes ha hasonló méreted van simán felveheted. Viszont azon a lányon nagyon rosszul áll.
2019. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kis mellem van, és nem húznám le jobban mint a modellen ahogy van.
2019. dec. 1. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jól néz ki, nem sok

L

2019. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Simán hordható, de kis mellel minek? Ennek pont a lényege, hogy a dekoltázst mutassa, azaz a mellet, ne a lapos semmit.

Legalább ennyire: [link]


A moderátorok kedvéért: A képen 18+ -os személy van, és hivatásos modell. NEM magánszemély, privát képe, nem kell törölni!

2019. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, én szeretem az ilyen fazont, bar inkább nyáron, pont a mellkasom szokott fázmi télen.
2019. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem látok benne semmi kivetnivalót.
2019. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ebből a fazonból már rég kilógna a melltartópántom (F-es mérettel nincs más választásom, nem rejthetem sehová).

Van hasonló, rafinált szabású felsőm, de az fent, garbó-szerűen össze lehet gombolni, és a dekoltázsomnál olyan, mintha egy fordított szív kivágása lenne.

Szóval, ha nagyobb melled van, nem ajánlom, - és nem csak azért, mert elméletileg “provokatív”, hanem mert aki nem elég lapos, filigrán hozzá, az úgy néz ki benne, mint egy bálna.

2019. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is ertem azokat akik azt mondjak,hogy sok. Latnotok kellene,hogy nehany helyen milyen ruhakban szaladgalnak zavartalanul a kozepiskolaban, es nem szolnak.(minden nap latom, es nem az iskola a szar, rengeteg helyen mar mashogy tekintenek a ruhadarabokra, nem kihivonak gondoljak oket,inkabb komolynak). Szoval nem,nem sok.
2019. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld lefotosoppolni a felső ruhasávot és máris semmi extra ugye? Ez csak egy kis trükközés ami kihívó, de ha belegondolunk nincs kint túlságosan a dekoltázs
2019. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!