Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M női ruhái nagyobb...

A H&M női ruhái nagyobb méretezésűek, mint az átlag?

Figyelt kérdés

Parka kabátot szeretnék tendelni, M-L-es méret vagyok, 160 cm/70 kg.

A mostani parka kabátom 40-es méretű, de az C&A-s.

Üzletben csak egy 40-es h&m kabátot tudtam felpróbálni, az csak vállban volt szűk.


2019. dec. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
H&M ben szinte minden el van méretezve, van ami sokkal nagyobb, mint amit ír, van amit fel se tudsz venni, olyan kicsi. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom
2019. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton M-es méret vagyok. De van olyan H&M-es trikóm ami xs-es és van olyan aminél a s-es épp hogy jó rám. Szóval én azt mondanám, hogy menj be az üzletükbe és ott próbálj. Ha nincs is a kiválasztott szín meg, legalább a méretet meg tudod nézni.
2019. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, viszont Divided vonalon mindig 1-2 mérettel nagyobbat kell vennem mindenből, mint a többinél.
2019. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

s-es vagyok, a múltkor kb. L-es barátnőmmel voltunk ott nadrágot venni, amikor szegényre már az xxl-es se volt jó, kezdtem gyanakodni, láss csodát, az L-es tökéletesen állt rajtam...

ha nem tudod próbálni, totál lutri, úgy ahogy van el van bszva a címkézés

2019. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!