Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki hóban convers...

Szerintetek ciki hóban converse tornacipőt felvenni? Lenézitek aki abban van?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 07:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Édesem, szerintem vegyel fel egy bakancsot vagy csizmát mert nagyon beteg leszel ilyen cipőben telen
2019. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, mindenki azt vesz fel, amit akar... amúgy az előbb pont én is felvettem egy 4 perces sétára a converse cipőm, mert elegem volt, hogy egész nap a csúszkáltam a csizmámban :D hát hiába a recés gumi talp, ez is rohadtul csúszik, semmivel se jobb, mint a sima talpú csizma :D
2019. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem nézem le,de az orvos lehet lefogja amikor tüdőgyulladással bemész és meglátja rajtad.Fogjátok már fel,hogy egy nyári cipő nem jó télre.
2019. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
Nem izgat hogy más mit vesz fel de szerintem semmi értelme. Beázik és átereszti a hideget.
2019. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, valószínűleg észre sem venném, érdekelni meg pláne nem érdekelne. Meg aztán ki tudja hogy él az illető, lehet hogy mélygarázsból mélygarázsba kocsikázik reggel, aztán kabátra sincs szüksége mert nem megy ki az utcára egy percre sem.

Viszont hóba menni vászoncipőben elég nagy butaság, fél perc alatt ázik át, aztán ülhetsz egész nap vizes cipőben.

2019. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy átázik, még a drága cipő is tönkremegy. Itt a Dél-Dunántúlon szűrt napsütésben szélcsendben van 3-4 fok, teljesen száraz úton én sem csizmázom bakancsozom, hanem egy edzőcipő van rajtam.
2019. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Lehánynám, aki hóban tornacipőt vesz fel.
2019. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha azért van rajtad, mert nincs másik, akkor nem ciki. Ha viszont divatból, mert “jajj, csak ez a menő, nehogy már én olyan csúnya bakancsot vegyek fel”, na az nagyon gáz. - Oszt honnan tudod, hogy melyik eset áll fenn?
2019. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Minek okoskodsz bele abba, ami nem neked szól? A kérdező feltett egy kérdést, én meg adtam rá NEKI egy választ.

Mellesleg ha már ennyire ráérsz velem foglalkozni, hát nekem nem fogja beadni valaki ájfónnal a kezében, full márkás ruhákban, hogy hát nem telik neki egy rendes téli lábbelire. A Converse árából akár 2x is kijön, de mindegy:)

Háziorvos rokonom az ilyeneket cseszi le, mikor mennek hozzá (szaggatott gatyában, bokalengetősen, tornacipőcskében, DE azért megspékelve egy bundával), hogy a nagykabát nem fogja megvédeni a kifigyelő térdét, bokáját, és a cipő is ugyanúgy be fog ázni, mert nem ilyen időjárásra való egyszerűen (és hamarabb tönkre is megy, ahogy írta itt valaki). Tényleg nem értem, mit nem lehet felfogni sokaknak abban, hogy nem minden ruhadarab hordható bármikor. Ha felvennék 40 fokban egy anorákot, mindenki hülyének nézne. De ha hóban 10 cm-re kinn van a bokám egy tornacsukából, az bezzeg rendben van.

2019. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!