Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fajta pulóver az, ami...

Milyen fajta pulóver az, ami alá nem "gáz" inget venni?

Figyelt kérdés

Filmekben láttam, hogy férfiakon, ilyen mély, vagy kivágott nyakú pulóver van, és alatta ing, ami eléggé látszódik a pulóver kialakítása miatt.

Szóval ennek a fajta pulóvernek van elnevezése, vagy csak szimplán v nyakú pulcsi? Nem szeretnék gáz öltözetet viselni, csak ez a stílus is tetszik és télen azért jobb így alá öltözni, mégis elegáns stb.


2019. dec. 8. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
En is siman v nyaku pulover neven ismerem
2019. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan elkövetik azt bakit hogy ing nélkül veszik fel a V-nyakú pulóvert, vagy pedig kereknyakúval az inget.

A V-nyakú pont az ing miatt ilyen, elviekben csak arra lehet felvenni.

2019. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaa, ez tényleg egy normális gondolkodásra vall. Én meg azt hittem, hogy van direkt v "nyakúbb" vagy hogy mondjam.. xd Tehát aminek nagyobb nyaka van, vagy tényleg nem tudom hogy mondjam, mert olyasmit láttam a film szereplőkön stb eddig. Azthittem az direkt valami speciális, megnevezett fajta pulóver. Nem a sima v nyakú. Mindegy, túl bonyolítottam akkor, köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 9. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy a V nyakú pulcsinak milyen mélyen van a V nyaka a szabásától függ.

Én úgy gondolom az sem jó ha kicsi a v nyak,mert az ingből akkor nem sok látszik. Egy szép-elegáns ing meg látszódjon ha már abban vagyok. Mondjuk itt kíváncsi volnék pár női véleményre is.

De az sem jó ha túl mély,meet az idétlen.

De az tuti, hogy inghez a v nyakú illik.

2019. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2019. dec. 13. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!