Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, zavarna titeket ha a...

Pasik, zavarna titeket ha a barátnőtök így menne bulizni?

Figyelt kérdés

[link]


Nélkületek persze, a barátnőivel.


2019. dec. 14. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem zavarna. A párommal vagyok együtt, nem a felsőjével. Abban bulizik, amiben akar, és jól érzi magát.

Ha együtt vagyok valakivel, nyilván bízom benne.

Na, meg a megcsaláshoz két személy kell, szóval, ha bepróbálkozik nála 5 pasi, attól még nem nem érnek célba.

2019. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
engem izgat,ha mások is dugják a csajom, ezért nem zavarna
2019. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
En nokent soha nem oltoznek fel igy,csak ha a parom mellettem van. Ennek a szettnek eleg eros uzenete van, nem hianyozna hogy taperoljanak, ramnyomuljanak a faszik. Egy buliba?? Ne viccelj mar oda minden faszi pinat fogni jar. Ne legyunk mar naivak. Meg ha szingli vagyok se oltozok igy, mert nem a seggem meg mellem kipakolasaval akarom felkelteni a figyelmet. Viszont a parom mellett feloltoznek igy, szeretem ha megneznek es irigykedve neznek paromra hogy az ove vagyok:P
2019. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne. Ez tök krvás.
2019. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

„Engem nem zavarna. A párommal vagyok együtt, nem a felsőjével. Abban bulizik, amiben akar, és jól érzi magát.


Ha együtt vagyok valakivel, nyilván bízom benne.


Na, meg a megcsaláshoz két személy kell,”



Itt nem arról van szó, hogy feltétlenül kavarni fog valakivel. Hanem, hogy módfelett degradáló a kapcsolatokra nézve egy ilyen szett üzenete. Vagy neked belefér, hogy az elvileg egyetlen férfi mellett ő idegen pasik figyelmét akarja görcsösen felkelteni? Mert nyilván erről szól egy efféle összeállítás.

2019. dec. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy őt zavarná-e, ha odamennél bájologni egy buliba egy csajhoz, aki így van felöltözve. :D

Aztán ha azt mondja hogy nem, akkor menjen így bulizni.


Amúgy szerintem is túlzás... Ez már nem a szexi kategória, hanem a direkt pakoljuk ki mindenünket, hogy mindenki minket bámuljon féle feltűnési viszketekség. Bármennyire is jó csaj, rühellem az ilyet. Ezt mint egészséges, 25 éves férfi ember mondom neked :D.

2019. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!