Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megsértődnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, ha a barátnőtök bulizni menne a Balatonra és este 8-tól másnap délig nem írna?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem rosszul esik, ha annyit se ír valaki, hogy bocs, majd később. Szerintem ez bántó. Egy beszélgetést se úgy szoktunk felfüggeszteni, hogy szó nélkül faképnél hagyjuk a másikat, hanem legalább annyit mondunk, hogy bocs, most nem alkalmas, és elköszönünk. A nem válaszolás (még csak egy szót se), az ennek a virtuális megfelelője.
2018. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
En bárhol lennék elsem bírnám képzelni hogy ne írjak a barátomnak 1-2 óránként 1-2 mondatot hogy pl jól vagyok, szeretlek, hiányzol stb..
2018. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

nem


mert nem az apukája vagyok, hogy jelentse, mi van, se nem a csendőrség, hogy ellenőrizzem.


szabad ember, tiszteletben tartanám az én-idejét, a magánszféráját.


lenne annyi eszem, h. egy nagy bulit követően biztos sokáig alszik másnap.


egyáltalán nem szállnék rá, mert az önbecsülésem a helyén, és a másikat is megtisztelem azzal, hogy felnőtt embernek tekintem, akinek még akkor sem kötelessége minden percéről elszámolnia, ha egy pár vagyunk.

2018. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Oké, de azért annyit írhat, hogy jól van, és majd jelentkezik. Szerintem ez még nem apakomplexus, csak emberi udvariasság.
2018. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván a srác tudja, hogy elment bulizni. Én sosem nyomkodom a bulikban a telefont, mivel nem csetelni megyek, hanem élvezni a zenét. Az elvárható esetleg, hogyha hazaér, akkor írjon, de ennyi.
2018. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

ki nem állhatom azokat az embereket, akik, miután párjuklesz, azt képzelik, hogy az illető a tulajdonuk, és joguk van minden lépéséről tudniuk, ellenkező esetben, mint a pisisek, bevágják a durcát, számonkérnek, gyanúsítanak, duzzognak.


azokat is rühellem, akik, mint valami olcsó, szentimentális szappanoperában, óránként vagy kétóránként késztetést éreznek arra, hogy sms-ben, face-enn, mailben, akárhogy tündibündi, édibébi nyálas üzeneteket küldjenek a másiknak, miszerint hiányzol, szeretlek, gondolok rád stb. stb.


ez egyszerűen émelyitő, felháborító.


én azt gondolom, ha 2 felnőtt ember úgy dönt, hogy egymást választja, és párkapcsolatra lépnek, az még nem jelenti azt, hogy egyiknek a másik felett ellenőrzési hatalma lenne, és elmászoltathatná, és azt sem jelenti, hogy kényszeresen a másik seggébe kell élni, és álló nap kényszeresen rázúdítani az érzelmeinket, vagy hogy éppen ki mit csinál.


ha nekem ilyen pasim lenne, úgy rúgnám ki, mint a huzat.


nőben is ocsmány az ilyen.


ez semmi másról nem szól, mint hogy


1,. nincs elég önbizalmatok, és attól fostok, hogy megcsal


2. nincs saját életetek, minden csak a párotok küörüli körforgásról szól.


nőjetek már fel, bszki.


elment bulizni, mi a szarnak kéne onnan sms-t küldözgetnie.


utánamwg kialudta magát.


egészségére.


rohadtul nincs köze hotzzá senkinek.


leben und leben lassen.

2018. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%
Nem sértődnék meg. Nem zavarnám a lelki békéjét, miközben reggelig három 20 centis feka brokkoli TP-zné az ánuszát Soundon.
2018. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Valszeg megnyomták.

Nem kell 5 percenként írni, persze, de egy jó éjt, hazaértem SMS talán belefér.

Ez nem volt meg, mással volt.

2018. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

ne hallgasds az utolsó kettőre, idióták


nyilvánvalóan nem megcsalásról van szó.


ha megcsalt volna, sokal jobban figyelt volna arra, h. bebiztosítsa magát, és küldjön sms-t.


így viszont bulozott, aludt.


erről beszélek, idióta emberek,akik rögtön megcsalást vizionálnak, ha a párjuk minden lépéséről nem kapnak tájékoztatást.

2018. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne sértődnék meg, de annyit azért szoktunk tudatni egymással, ha vége.

Most buliból megyek haza, 2 körül küldtem neki egy emojt, most meg hogy már a busz

2018. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!