Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elengeditek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elengeditek a barátnőtök bulizni? Lányoktól is szeretnék véleményt kérni.

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy bulizós tipus, de én nem is vagyok az, meg nincs kedvem sem menni... De ő azt mondja ne aggódjak miatta, megy vele két fiú barátja, s majd ők vigyáznak rá... Szerintetek ez normális?

25/f


2017. jún. 2. 06:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%

"Vigyáznak rá..." Aha...


Egy ilyen bulizós csajban soha nem tudnék megbízni. Annyira nem, hogy ismerkedéskor a bulizás nálam mindig is kizáró tényező volt. Bulizzon aki csak akar, de mellettem nem. Szerintem ez korrekt, elvégre már az elején tudatom, ha nekem ez nem oké, szóval én is, Ő is visszaléphet. Bár eleve aki bulizós mentalitású, az esetek 99.9%-ban nem is illik velem össze, mert merőben más személyiség.


26/F

2017. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Kb, ez a felállás nálunk is. Én, nem szeretek bulizni, ő igen. Én, küldöm is bulizni. Sokszor, elviszem a barátaival és ha kibulizták magukat, megyek értük.
2017. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy "elengedni"?? Nem az apja vagy, hanem a pasija. Es ha meg nem bizol meg benne, minek vagy vele?

Rendben, az egy mas kerdes, hogy a ket fiubarat nekem bäszna a csoromet, mert nem hiszek ebben, de amit az elso irt, az is egy boduletes nagy marhasag.

2017. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
#3 Miért lenne marhaság? Ha én így látom és nem tudok egy bulizós lányban megbízni, ahhoz neked mi közöd? Csak az álláspontomat közöltem, ami nem változik attól, mert sokan elviselik ezt. Én legalább korrekt vagyok és nem akarok senkit beszabályozni, az elején döntési lehetőséget adok. Ez szerintem százszor jobb, mint a kérdező által felvetett "elengedni" kérdése. Tán ebben is kételkedsz?
2017. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az "elengedni"-t úgy írtam, hogy nyugodtan lefeküdni aludni miközben ő bulizik... én is mondtam már neki, hogy ez így nem lesz jó, de ő meg nem fog megváltozni senki miatt... nálam valahogy alap, ha barátnőm van nem megyek nélküle bulizni leinni magam, s ezt várnám el én is.
2017. jún. 2. 07:06
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy párkapcsolatban minden normális, amit a felek annak élnek meg. De azért ha az én kapcsolatomról lenne szó, nőként nem mennék minden egyes hétvégén bulizni a párom nélkül, ahogyan valószínűleg annak sem örülnék, ha ő minden pénteken a haverokkal sörözne. Azzal nincs gond, ha egyszer-egyszer vannak ilyen csajos-pasis esték, amikor mondhatni a barátságot ápoljuk és fűzzük szorosabbra, de azért "minden héten" az sok lenne, legalábbis nekem. Mi amúgy összeintegráltuk kettőnk társaságát a férjemmel, és együtt megyünk a legtöbb programra, kivéve a fent említett csajos-pasis estéket leszámítva, amiből van olyan évi egy.


Amúgy ha más kapcsolatáról van szó, azt mondom, ezt maguk között beszéljétek meg, ha téged zavar, tisztázd, miért zavar (engem azért zavarna, mert én közös programokat akarnék csinálni hétvégén, nem otthon malmozva várni amíg hazaér)? Mert esetleg ha ezt az okot mondod neki és kínálsz alternatívát a bulizás helyett ("ne menj bulizni, én szeretnék veled együtt elmenni esti fürdőzésre az xy strandon"), akkor talán nyitott lesz ő is a váltásra.

2017. jún. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Na igen, a másik meg, hogy ha van egy párom, mi az, hogy nélkülem jár szórakozni? Azért is nem lenne egy bulizós lánnyal velem semmi közös, mert a lábam be nem tenném egy buliba. Ha nem tudunk együtt szórakozni, kikapcsolódni és max a szex köt össze, az lószart sem ér szerintem. A párom a lelki társam is kell, hogy legyen. Ha nem az, ergo nem illünk össze... kár az egészről beszélni is. Így nem kell elengednem, mert mint írtam: össze sem jövök ilyennel. Bulizzon csak, biztos talál olyat, aki vele is megy. De én a bulizásban nem látok mást, csak rengetek probléma forrását, éretlenséget, gyerekes viselkedést.
2017. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
rengeteg*
2017. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolso, elarulod hogy miert? Tenyleg kivancsi vagyok.

En nagyon szeretek tancolni, es ha ettol megfosztana a parom, rohadt merges lennek. Ebben nincs az, hogy na en most meg fogom csalni a parom, sot, tancolni se szoktam fiukkal.

Meg legtobbszor melegbarba jarunk, ott vannak csak igazan jo kis bulik.

2017. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

"megy vele két fiú barátja, s majd ők vigyáznak rá"


Menjen csak, viszont jövő héten közöld vele, hogy mész egy klubba, ahová elkísér három kedves évfolyamtársnőd, akikkel nagyon jól megvagy.


Mehet ez így sokáig, de az lesz a vége, valaki nem bírja tovább, és vége.

2017. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!