Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek errőo az...

Mi a véleményetek errőo az óráról?

Figyelt kérdés

Órát szeretnék vásárolni de nem tudom, hogy milyent. Most találtam 1-et ami megtetszett de szeretném megkérdézni,hogy mi a véleményetek rólla vagy esetleg van e valakinek ilyen?

[link]

Strapabíróságról mi a véleményetek? (Néztem ,hogy valami "ablaküveg" ami erőssebb valamivel(minőség?)

Előre is köszi



2019. dec. 16. 09:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Erről az óráról*
2019. dec. 16. 09:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Olcsó divatóra, de ha vigyázol rá, sokáig működik.
2019. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elegáns, öreguras darab. Szerintem egész jól néz ki.
2019. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó 👍 nekem is hasonló van és tökéletes
2019. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sima félig-meddig dresswatchra hajazó divatóra. Ennyiért már Orient Bambinot vagy Seiko 5-öt kapni. Vagy feleennyiért jobb minőséget a Casiotól (MTP-1303 széria, esetleg LTP-E140 széria)
2019. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de miért nem órásnál vásárolsz?
2019. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek a barna vagy inkább ez? [link]

Azért nem órásnál,merr városomban nem sok található és mem kapok magamnak megfelelőt ami tetszene és kicsi a választék

2019. dec. 17. 15:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Az emagon található emag kártya amire lehet jelenkezni! Az milyen funkciót tölt be? Vagy hogyan működik? (A raiffaisennel van kapcsolatba)
2019. dec. 17. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Olcsó futtatott hulladék divatóra. Fél év múlva nem nagyon kell már felvenni olyan undorítóan karcos lesz a tok.
2019. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyél divatórákat. Fossil is határeset. 3000 forintos Miyota quartz van benne, valszeg egy nagyon alacsony minőségű genuine leather szíjjal (kb 1-2 dollár egy ilyen szíj). 33 ezer forintba bugyolálva ez egy rablás, az óra többi része nem olyan hiperjó minőség, ami indokolná az árat. Csak viszonyításképp, ennyi pénzért hardlex üveges (ásványi üveg fölött egy minőségi szinttel), 21600 bph-s, automata szerkezetes Seikot kapsz 7S26 szerkezettel (alap, de megbízható), rakott logóval meg számlappal. Sokkal minőségibb érzést nyújt a kézen.


Ilyen Fossilhez hasonló tudású órákat tudsz venni 8-10 ezer forintért aliexpressen, sőt, ott talán edzett üveget raknak már rá.

2020. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!