Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen pólót lányként felvehetek?

Ilyen pólót lányként felvehetek?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek nagyon látszik, hogy férfi póló?


2019. dec. 25. 19:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
3%

9.

Oké, de csak a négy fal között viseldd ne menj utcára benne és kímélj meg bennünket a látványtól.

2019. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
5%

10.

De tényleg, de nem csak a 7-es 8-as akikre gondoltál hanem az 1,2,3,4 is szerintem mert ilyen beteg dologra buzdítani szegény kérdezőt csak hogy meg maradjon a pontszámuk és ezért azt válaszolják amit az előttük lévő.

Kissé szánalmas.

2019. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#10: az a két válaszoló egy és ugyanaz az ember. Az a pasi, aki kiborul azon, hogy a "férfiaknak miért nem jár a kényelem", mindig "részrehajlásról" magyaráz és kampányol azért, hogy mindegyik leggingset és női farmert hordjon.
2019. dec. 27. 14:20
 14/32 opened paradise ***** válasza:
87%

Ember, te nem vagy ép...

Sz.. rom le a pontszámokat:D

Mindenki olyat hordjon, ami kényelmes és neki jó.

2019. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Kímélj mar meg bennünket a butasagodtol legyél szíves.

Nézz utana, hogy mennyire jól tud egy csajszin állni egy ferfi ruha is 😉

Hala az égnek mar keves az ilyen korlátozott ember mint te

2019. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%

Te beszélsz kedves kérdező!?

Most is férfi pólóban vagy.

14.

Ezt a bölcs hozzászólásodat írd majd meg akkor is ha férfi szeretne női ruhát magának.

15.

Hidd el megkímélnék én mindenkit a “hülyeségemtől” ha ti is így tennétek!

Ebben nem értünk egyet hogy egy nő szexi férfi ruhában mert pont hogy egy női ruha hozza ki a nők alakját és nem egy “függöny”.

Mellesleg te nem tudom hogy vagy ele de engem a pasik szaga is taszít éppen ezért nem szeretnék egy nőn olyat látni ami férfira emlékeztet.

Korlátozott lennék..?

Szerintem pont hogy nem mivel én harisnyát veszek fel nadrág alá télen amitől itt a sok naív kisfiú retteg nehogy elkapjon valamit.

Akkor ki a konzervatív?

2019. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

További jo harisnya viselest kívánok neked! 😂😂

De ettől függetlenül ugyanolyan hülyeséget beszélsz

A pasi ruhanak nincs férfi szaga te atya úristen 😃

Kivétel ha pasi hordta előtted, bar erre kevés az esély.

Egy no nem attol lesz no, hogy miniszoknyaban es tapados ruhákban jar hanem a kisugárzás es viselkedés miatt 😉

Elkéne mar felejteni ezeket a szexista dolgokat vegre es hagyni, hogy mindenki azt csináljon, hordjon amit szeretne, semmi közöd hozzá.

Ha szépet, segítő választ nem tudtal irni akkor maradtál volna inkább csendben. 😘

2019. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jó kívánságodat, megfogadom.

És annyit kérnék ,hogy a szövegértésedet még gyakoroljad, mert én sehol sem írtam,hogy egy férfi ruhának pasi szaga van hanem hogy a pasikat annyira nem szívelem hogy a szagukat sem bírom!

Remélem így érthető!

Pont ahogy írtad az igaz egy férfira is az sem egy öltönytől lesz férfi hanem a kisugárzástól és a viselkedéstől.

Neked is el kéne felejteni a szexista dolgokat és nem írni marhaságokat ha már a szövegértés nem megy.

2019. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeségeket irsz, hogy az ember mar nem tudja sírjon vagy nevessen valószínűleg ezert tortent ez a par szavas félreértés ,de látom a lényeget ki tudtad belőle ragadni 😉 pusza
2019. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Végülis a legjobb védekezés a támadás.

Neked már csak ennyi maradt.

Szeva.

2019. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!