Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, valakinek van tapaszta...

Lányok, valakinek van tapasztalata ezzel a harisnyával?

Figyelt kérdés

[link]


Most, hogy egyre hidegebbek vannak, fázik a lábfejem egy szál harisnyában. Zoknit szoktam rá húzni, de az annyira nem kényelmes, mert gyakran lecsúszik, gyűrődik a lábamon. Egyik ismerősöm hívta fel rá a figyelmem, h van ilyen harisnya, ami zokni is egyben. Így elsőre nem tűnik rossznak, viszont elég drágának tartom ahhoz, h így látatlanban megvegyem. Szóval, ha van aki próbálta már, esetleg használ is ilyen harisnyát, megosztaná velem a tapasztalatát? Első sorban az érdekel, h valóban ki lehet e váltani vele a zoknit, elég meleg e? Használat során mennyire kényelmes/kényelmetlen? Illetve tartósabb e más harisnyáknál? Vagy igazából bármi féle észrevétel, vélemény jöhet, ami segít dönteni. Köszi előre is!

29/l



2019. dec. 28. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Télire ez nem jó szerintem, keress 100-150+ denes vagy pamutharisnyát.
2019. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj, azt elfelejtettem írni, h nadrág vagy cicanadrág alá hordanám. Mivel nagyon fázósak a lábaim, így hűvösebb időben szoktam felhúzni alulra egy vékony harisnyát. Addig nincs baj, míg a lábfejem nem fázik, viszont onnantól kezdve már zokni is kell, ami a legtöbb esetben nekem kényelmetlen. Csak akkor nem, ha a zokniba bele tudom tűrni a nadrág/leggings végét...

100-150 den-es vastagságban csak leggingseim vannak, de akkor majd kipróbálom harisnyában is, hátha jó lesz zokni nélkül.

A pamut harisnyákat meg nem szeretem aláöltözőnek, mert szörnyen bele tudok izzadni.

Köszi a tippet kedves 1-es válaszoló, mindenképp hasznos amit írtál. Viszont engem most kifejezetten az általam linkelt harisnyával kapcsolatosan érdekelnének tapasztalatok. Te próbáltad, és az alapján írod, h télire nem olyan jó, vagy pedig csak valamilyen benyomás alapján?

2019. dec. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!