Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodában dolgozó lányok, nők...

Irodában dolgozó lányok, nők nektek miből áll a téli ruhatáratok?

Figyelt kérdés

Minden nap ingben vagytok?

Dresscode van nálatok? Nálunk nincs.

Mennyi idősek vagytok?


Nekem:

6 db oversize kötött pulcsi

9 db slimebb kötött felsők ( egyszínű kötött garbók, sima környakú kötött basic-ek)

5 db basic, egyszínű sima v nyakú felső

12 db ing/blúz hosszú ujjú


fekete farmer, szürke farmer, 2 db fehér farmer

1 db fekete szoknya


1 fekete bakancs, 1 szürke combcsizma, 1 barna hosszú szárú basic csizma, 2 db bokacsizma ( fekete, barna )

illetve van 1 fekete, 1 fehér sportcipőm, ami télre is jó


Így 1 hónapot fel tudok öltözni úgy, hogy valamit 1x hordanék ( ami a valóságban nyilván nem így néz ki, mert nekem is megvannak a kedvenceim )

Viszont nagyon kevésnek érzem másokéhoz képest, bár azért választottam jó pár basic darabot, mert könnyen kombinálható, időtálló, így nem kell minden szezonban ruhatárat cserélni.

Ingjeim is egyszínűek, van abból is oversize, slim, 3 db mintás abból is van, hogy ne legyen mindig egyhangú.


Szerintetek kevés/normál/nagy ?


Nektek miből mennyi van? :)


2019. dec. 29. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk farmer alapban tilos. (Meg nem is szetetem).

Én hosszú téli szoknyát hordok, vastagabb felsőkkel, csizmával, téli harisnyával.

2019. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok minden nap ingben, bár elég sokszor van rajtam, azzal azért nem lehet nagyon melléfogni. Ha nem ing, akkor garbó vagy bléz, esetleg valami elegánsabb kötött pulcsi. Nincs meghatározva dress code, annyi a megkötés, h elegáns megjelenés legyen. Én meg egyébként is így öltözöm, szóval nem öltözöm kifejezetten a munkához. Mivel inkább szoknyás vagyok szintén kézen fekvő, h valami elegánsabb, nem túl rövid szoknyában vagyok, az időjárásnak megfelelő vastagságú harisnyával. Ami szintén standard ruhadarab nálam, meg hát amúgy is egy szép testszínű vagy fekete harisnya bármihez hordható, szóval nem kell arra is figyelnem, h a cuccaim a lábaimhoz is passzoljanak. Az meg, h mi van a lábamon, teljesen lényegtelen, mivel tartok bent egy topánkát, és az irodában abban vagyok nem pedig utcaiban. Főleg most, h csizmás időszak van egyrészt a csizmát is kímélem, másrészt meg nem mindegy, h 8 órát egy csizmába préselve aszalódik a lábam, vagy pedig egy kényelmes nyitottabb cipőben...

Engem nem zavar, ha valami többször is rajtam van. Pl szoknyát, pulcsit, ha nem izzadok bele van, h 2-3x is felveszem, nem zavar, ha nem tudok minden nap másik szettet összeállítani. Különben is, az irodába ahol vagyok, rajtunk kívül (én, és még 3 lány) 1-2 ember szokott csak megfordulni ezért nem is nagyon számít, h ki miben dolgozik.

Egyedül akkor szoktam kiöltözni, ha meg kell jelenni valamelyik partnerünknél. Ilyenkor vagy koktélruhában, vagy kosztümben (szoknyás) megyek valami szolid, elegáns magas sarkúval topán helyett.

Bár nem az én dolgom, de én biztos nem lennék az irodában, munkahelyen sportcipőben. Biztos kényelmes lehet, de szerintem nem illik olyan helyre, ahol azért illik egy picit elegánsabban lenni. Én sportcipőt max olyan összeállításhoz veszek fel, ami könnyedebb, lazább, esetleg sportosabb. Pl farmerszoknya, vagy miki egeres/ Hello Kitty-s ruha, ezekkel egész jól mutat, viszont nem irodai összeállítás, és főleg nem téli!


31/n

2019. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még jöhetnek válaszok! :)
2019. dec. 29. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk trópusi hőség van az irodában. Ing fazonok nem állnak jól, könnyű esésű vékony blúzokat, pulcsikat hordok általában farmerrel vagy szövetnadrággal. Szoknyám nincs, inkább a ruhákat szeretem, de csak akkor húzok ruhát, ha valami miatt jobban fel kell öltözni.
2019. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nincs dresscode, valamilyen farmerban vagyok általában (fekete vagy kék, skinny, bővebb, trapéz) vagy valamilyen elegánsabb szövet nadrágban, és vékony anyagú garbóban (van 3 fekete meg 3 fehér garbóm, azokban elvagyok egész héten, néha inget veszek fel, vagy valami másik vékonyabb felsőt).

Ha kint fázom, akkor veszek rá vastag pulcsit vagy blézert, de bent nem hordom ezeket, mert nálunk nagyon meleg van.


Cipőnek meg bokacsizma vagy bakancs.


Nálunk én vagyok az egyetlen nő, nem divatol senki, én meg jól érzem magam és jól nézek ki fekete garbóban és farmerben, úgyhogy azt hordok.

2019. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!