Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hálóing alá kell venni bugyit?

Hálóing alá kell venni bugyit?

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez hasonló, tehát semmi szexi. Természetesen otthonra.



2019. dec. 29. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Opcionális
2019. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom értelmezni a KELL szót. Ki jelent fel, ha veszel vagy nem?
2019. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bocs, nem jól fogalmaztam: szokás venni alá vagy nem fontos?
2019. dec. 29. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, úgy hord ahogy neked kényelmes,nem értem miért kell mindig a normákat követni 🤷
2019. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha rendszeresen cserélsz ágyneműn nem kell. Nyáron sose, télen meg a hűvös miatt mindig jó a bugyi. De ahogy érzed
2019. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Egészségesebb bugyi nélkül. Műszálas, szoros bugyit pedig végképp ne hordj éjjel. A 24 órás bugyihordás folyamatosan összeszorítja az alsó részeket, könnyen kaphatsz bőrbetegséget.
2019. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

És ha szokás, de neked nem tetszik, akkor szenvedsz? Nem akarok kötekedni, csak tudj már dönteni, és úgy cselekedni, hogy NEKED a legjobb legyen.


Amúgy fürdésen és két műtéten kívül soha nem voltam bugyi nélkül egy percet sem, és semmilyen "bőrbetegségem" nem volt soha.

2019. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Nőrokonaim tudtommal szoktak alá venni. Emlékszem, hogy kiskoromban nagymamám szokott vetetni pizsama alá is, miközben én otthon nem szoktam.

Szerintem is, ha rendszeres az ágyneműcsere, akkor nem kell, sőt, talán egészségesebb is nélküle.

Azt is gondold át, hogy láthat-e valaki hálóingben, és kicsoda az: ha mondjuk férjed (vagy barátod) van csak, és éltek szexuális életet, akkor még jót is tehet, ha nem veszel, míg ha gyerekek vagy mások laknak körülötted egy lakásban, akkor érdemes lehet, mert áttetsző lehet a hálóing.

2019. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Hogyne.

Meg kisestélyit.

Miért kell felöltözni ahhoz hogy a tested lelked pihenjen és regenerálódjon?

Az alvás az agyat lelket pihenteti a testet meg a szbadság ami azt jelenti,hogy mezítelen vagy mivel egész nap ruhában voltál így éjszakára szabadulj meg a kötöttségektől.


F

2019. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Én veszek bugyit, barátnőm nem....

Senkit se zavar

2019. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!