Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, bejön nektek ha a fiú...

Lányok, bejön nektek ha a fiú egy ilyen bőrdzsekit visel?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint nagyon tetszik ez a dzseki, kivéve mondjuk azt hogy van benne öv, amit ugye kivehetek, de akkor meg ott marad a "tartója" üresen, ami szerintem nem néz ki jól. Szerintetek? 21/F


Kép: [link]


Web:

[link]



2019. dec. 30. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon nem. Minden 2. srácon ilyen van. Unalmas.


Ez inkább: [link]

2019. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2019. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

nekem alapból tetszenek a bőrdzsekik és praktikus is olyan szempontból, hogy kb mindenhez fel lehet venni

ez mondjuk így kép alapján nem annyira, nagyon fényes és az öv rész nekem se tetszik


az övet nem biztos, hogy ki tudod venni, a hátán általában le van rögzítve, oda van varrva

ha nem tetszik, keress inkább olyat, amin alapból sincs

2019. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon.

Bár az, amin öv van a derékrésznél, szerintem inkább nőknek való, nem elég maszkulin.

Én is hordok, persze nőit, de nem bánnám, ha a párom öltözködésének néhány eleme hasonló lenne az enyémmel. Persze nem ezen van a hangsúly, de ezek a ruhadarabok magukban hordoznak egy kultúrát, egy világlátást, egy zenei ízlést, - persze, igen, nagyon sok a kamu ember, akik divatból vagy tudatlanságból viselik.

2019. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, én nagyon szeretem ezt a klasszikus motoros bőrdzsekit, én is ilyet hordok. Az öv amugy részére a fazonnak, az hozzá tartozik.

Mondjuk nekem random zarafiúkon furcsa, én azt szoktam meg, hogy inkább rockosabb, metalosabb stílusú fickók hordják.

2019. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon tetszik ha egy fiún bőrdzseki van:) csak öv nélkülit vegyél

19l

2019. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Asszimetrikus, nem tetszik. Pl, ha le van húzva a cipzár, máris hülyén fog állni.
2019. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, valóban sok fiú visel ilyet, de stílusban azért kevesen tudják az egész outfitet összerakni hogy az üssön, szerintem. Ami mondjuk öc nélküli és tetszik: [link]


Kérdés, hogy van-e értelme ennyit költene egy bőrdzskire, ami persze lehet, hogy örök darab, de a legtöbben nem tudják megállapítani hogy ez valódi bőr-e vagy sem.

2019. dec. 31. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem női.
2020. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!