Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sárga martens bakancs tetszik...

Sárga martens bakancs tetszik a fiúknak egy lányon? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

gondolom attól függ milyen fiúnak kell tetszenie milyen lányon. egy diszkós fiúnak nem tetszene egy punk lányon, de egy punk srácnak tetszene egy punk csajon :D:D

15/L, fekete steel bakancs :D

2010. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És egy átlagos öltözködésű lányon?
2010. júl. 20. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:

a bakancs szerintem csak rockereken, metálosokon, punkokon és skineken áll jól.. meg talán ska-sokon, másokon nem igazán. megfordulna a fejemben, hogy csak divatként hordja, bár én csak vok.

első voltam

2010. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

26/L

Nekem nem tetszene, pláne nyáron. Ha belegondolok, h milyen szagok lehetnek ott...:D De komolyan..nyáron bakancsba?

2010. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nyárra gondoltam:D
2010. júl. 20. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
én néha nyáron is bakancsban vagyok, pl. koncerten, és nem büdös a lábam, és még csak nem is izzad :D
2010. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy tetszene, szerintem nagyon idétlenül néz ki... Egy 20 soros fekete sokkal jobban mutatna :)
2010. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, szeretem a bakancsokat, de sárgában semmiképp. Alapvetően nem vagyok oda a színes bakancsokért, max a fekete alapon "foltosokért". De úgy is leginkább vörös, kék, esetleg zöld színben.

Nálam ez azért van szerintem, mert eleve nem szeretem a sárga színt, cipőben meg pláne nem (bakancs esetében meg aztán méginkább nem). :)

2010. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik,olyan kukás-csöves fíling.Vannak szebbek attól,bár ha szeretnéd,vedd meg:)
2010. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!