Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek olyan embert/celebet...

Ismertek olyan embert/celebet (lehet nem Magyar is) aki posztol/posztolt melegitő (alsóban) képet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy ritkaság. Az amerikai celebek a nyílt utcán is imádnak csak felkapni egy melegítőnadrágot, hozzá színben tökéletesen passzoló vékonyabb pulóverrel.

Szóval: Kylie Jenner, Kendall Jenner, Alexis Ren, Kanye West, Kim Kardashian, Hailey Baldwin, Justin Bieber, Billie Eilish (ő meg így is koncertezik 😆), Gigi Hadid

2020. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Naa... van egy csomó...de én azt nem értem hogy Magyarországon miért van ha valaki melegitőbe akar kimenni egyből igénytelen meg proli?
2020. jan. 1. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tudom h valakihez úgy megyek át, hogy nála lazulok simán abba megyek mert semmi kedvem váltó nadrágot cipelni. Egyébként nő vagyok szóval mégnagyobb szentségtörés
2020. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért? Valami beszólt neked?

Hát igen, sajnos a magyar egy rendkívül tapintatlan, begyöpösödött és kicsinyeskedő nép. Főleg a vidéki emberek.

Ha nem úgy öltözködsz, mint a múlt századi szocializmusban, akkor azonnal rádsütik, hogy “jaj, királylánynak képzeli magát, ez nem divatbemutató”, vagy lazább szerelésben azonnal “trampli, igénytelen, trehány” nekik az illető.

Már bocsánat, de senkinek semmi köze ahhoz, hogy miért öltözködöm bizonyos napokon pont úgy, ahogy, és ez rád is vonatkozik. Sajnos nem tudnak a dolgok mögé nézni. Az illető az utcán könnyen meglehet, hogy azért sétálgat edzőruhában, mert nem volt ideje átöltözni, és van pár perce, hogy elérje a következő vonat. De pl. kutyát sétáltatni is jóval kényelmesebb melegítőben, mint valami kőkemény bársonygatyában.

Egyébként már egy ideje divat a melegítő utcára is. Nem vagyok az aktuális divathullám pártolója, pontosabban nem ez alapján ítélek meg másokat, inkább úgy értem, megengedett.

Amerikában pl. senki nem szólna be ezért. Ott egyébként is több idióta, furcsa öltözködésű ember mászkál az utcán, mint égen a csillag. Ott lassan már csak azon botránkoznak meg, ha valaki meztelenül szaladgál.

Nagyon sok celeb fotózkodik az Instán ilyen lazább szettekben. És ha a felső színe megegyezik az alsóéval, szerintem nagyon jól öltöztet, nyújtja az alakot, és még elegáns hatása is lehet.

2020. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*valaki
2020. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!